دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 01:17

سرمونی سلفی با فدریکا موگرینی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خانم نسرین وزیری در خبرآنلاین و در ارتباط با سلفی بازی بعضی از نمایندگان با فدریکا موگرینی در روز تحلیف دوازدهمین رییس جمهور اسلامی ایران، فرموده باشند :چرا کسی حواسش به قشقاوی نیست؟
منظور ایشان دکتر حسن قشقاوي معاون کنسولي وزارت امورخارجه است که در نقش یک عکاس موبایلی در صحنه سرمونی سلفی فوق الذکرظاهر شده است.
اما ما که مازان باشیم معتقدیم به جای این که حواسمان به این همه آدم باشد، تا بعدش برای تک تکشان هم مضمون کوک کنیم و زیر سوالشان ببریم، خانم موگرینی را یا نباید دعوت میکردیم و یا با چند تا محافظ خانم بطور خاص به جلسه می آوردیم . بعد هم زود خارجش می کردیم، چرا که صد تا فدریکا موگرینی نداریم که حضرات بارها دیده باشند و چشم و دلشان از دیدن موگرینی سیر شده باشد!
البته نمایندگان هم می توانند با محمد جواد ظریف شرط کنند که از این به بعد در سفرهایی که امثال موگرینی هست ، تعدادی از حضرات را با خود ببرد و در هر سفر هم بر اساس برنامه ای که همین اقای قشقاوی تنظیم میکند، یک فرصت سلفی هم برایشان تنظیم نماید و الا به او رای اعتماد نخواهند داد!
مازان
خواندن 1523 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395