شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 11:33

اندر احوالات سپردن امور به جوانان و بانوان

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

از روزی که حسن روحانی با کلی شعار های خوشایند اقدام به تنظیم ترکیب جدید کابینه دوازدهم کرده است، زنجبیل بانو و بچه مازان گیر سه پیچ به ما داده اند که جناب استاد در راستای جوانگرایی و حفظ حقوق بانوان شما هم باید به ما دو نفر در ستون طنز خود امکان فعالیت بدهید.

در پاسخشان توضیح داده ام که این خوانندگان عزیز تر از جان مستحضرند که بنده در همین ستون چند سانتی مکرر ایده ها ودیدگاه های شما را منعکس کرده ام و بلکه این بچه مازان فرصت طلب هرزگاهی زیرآبی هم رفته است و با هماهنگی سردبیری ما را دور زده و در همین ستون افاضاتی را به قلم تحریر درآورده که موجبات رنجش خاطر طرفداران مازان هم شده است.

زنجبیل بانو که از طرف خانم والده خط و رفتی هم با خانم سلحشور دارد، بلافاصله نظرات اخیر ایشان را به رخ من می کشد که ایشان پست معاونت رئیس جمهور را برای خانم ها کم می داند. آن وقت شما انتظار دارید به همین چهار کلمه ای که از ما می نویسید قانع شویم؟

مخلص کلام اینکه کوتاه آمدم و گفتم جمعه تشریف بیاورید و طنز شنبه را یکی از شما دونفر بنویسید بلافاصله زنجبیل بانو عذر آورد که جمعه روز رُفت و روب و تمیزکاری است و در خانه کار دارم. نمی توانم. اما بچه مازان که عذری نداشت، پذیرفت.

خوانندگان عزیز مستحضر باشند که در این ساعت نوشتن ستون باز هم به گردن مازان افتاده است و بچه مازان فراموش کرده است مسئولیتی را که بر گردن گرفته بود.

مازان

خواندن 1419 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395