پنج شنبه, 02 شهریور 1396 ساعت 01:54

مدیریت جهادی تضمین‌کننده توسعه کشور است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت دوازدهم رجا رجایی را امید و هنر باهنر را تدبیر آنچه مردم مطالبه دارند، قرار داده تا با اتکای بر مجموعه ظرفیت‌های نظام و انقلاب آنها را پاسخگویی نماید.

عبدالخلیل معظم زاده سه شنبه شب در مراسم مرکز بسیج نهاد ریاست جمهوری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از بسیجیان عضو گروه‌های جهادی با تبریک فرا رسیدن روز کارمند و هفته دولت، اظهار داشت: شهیدان انقلاب با شهد شهادت خود هنر انقلاب را بذر افشانی کردند.

وی تصریح کرد: لفظ جهاد معطوف به جهاد اکبر است و جهد و تلاش تا دستیابی به توسعه و آبادانی همه جانبه در کشور باید تداوم داشته باشد.

معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری با اشاره به زمینه‌های شکل‌گیری مدیریت جهادی، گفت: مدیریت جهادی متأثر از پیام حضرت امام خمینی(ره) است که از همه خواست تا با کاشتن بذر انقلاب در روستاها به روستاها بروند و آنجا را آباد کنند که از آن زمان جهاد سازندگی شکل گرفت.

معظم زاده تأکید کرد: حضرت امام(ره) می‌خواستند با توزیع عادلانه امکانات و منابع از روستاها محرومیت‌زدایی شود.

وی با اشاره به اینکه مدیریت جهادی مدیریت مبتنی بر عقل، ارزش، خرد و انصاف است، گفت: نگاه توسعه‌ای با اتکای بر توازن بخشی و بهره‌مندی عادلانه از امکانات و منابع رویکرد دولت بوده و تلاش می‌شود تا با رفع محرومیت، تضمین‌کننده توسعه حیات‌بخش در کشور باشیم.

خواندن 1530 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395