دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 03:01

منطقه آزاد آقا زاده ها و ژن های خوب

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

چندوقتی است اخبار متعددی از تخلفات وابستگان مقامات در رسانه های شبکه های اجتماعی منعکس شده است که بعضی از آن ها مقامات را هم گرفتار کرده ، مجبورند کار و زندکی و کسئولیت را رها کنند وپاسخ زمین و زمان را برای شاهکارهای وابستگان بدهند. لذا به نظر می رسد باید فکر عاجلی برای آن بکنیم.

نا گفته نماند این مسئله ژن خوب هم مدتی است به غائله آقا زاده ها و اقوام و اقربای مقامات اضافه شده ،لازم است  یک آمار درست به عنوان مطالعه وضع موجود به عمل آید و با امکان سنجی درست، چاره ای برای آن اندیشید.

لازم به ذکر است که اگر مجموعه نمایندگان ده دوره مجلس و دوازده دوره هیئت دولت و ایضا سایر مقامات کشوری و لشکری، فرهنگی و غیر فرهنگی را جمع بزنیم ، احتمالا از 30 هزارنفرتجاوز نخواهد کردو اگر برای هر کدام از آنها هم به طور میانگین ده نفر آقا زاده، فک وفامیل و کس و کار قائل شویم و فرض بر این باشد که خدای نکرده، زبانم لال، رویم به دیوار،  دور از جان شما عزیزان، همه آنها هم رانت خوار، فرصت طلب، سوء استفاده چی و مدعی ژن خوب باشند یک جمعیت 300هزار نفری را تشیکل خواهند داد.

لذا پیشنهاد می گردد یک منطقه خوش آب وهوا مانند بخشی ازگیلان ، مازندران ،خراسان ، آذربایجان و یا کردستان رابه مساحت 300 کیلومترمربع جداکنیم وآن منطقه را "منطقه آزاد آقازاده ها و ژن های خوب"  بنامیم و 30درصد درآمد نفت را هم به آنها اختصاص دهیم تا بروند و خوش باشند. حتی برای خروج از کشور و سفرها و... نیازی به پاسپورت خروجی نداشته باشند.

آن وقت اجازه بدهیم این 80 میلیون نفر منهای 300هزار نفر، خودشان کشور را اداره کنند .
 بعد از آن هرکسی ازاولاد و وابستگان نمایندگان وزرا ، روحانیون و سرداران دوره جدید ادعای آقازادگی وژن خوب کردند چنان سیبیل هایشان را دود بدهیم که در تاریخ یادگاری بماند.
مازان

 

 

 

خواندن 1070 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395