پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 01:36

برگزاری اولین همایش مقاله نویسی بانوان شاغل در هلدینگ خلیج فارس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: نخستین همایش مقاله نویسی بانوان شاغل در شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور عادل نژاد سلیم  رییس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت  و معصومه سرداری نماینده امور بانوان در پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش عصر اقتصاد،در این همایش از بانوانی که در حوزه پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس مقالاتی را به نگارش در آوردند تقدیر به عمل آمد.صنعت پتروشیمی  ایران امروزه بستری مهیا برای فعالیت بانوان تحصیلکرده و جوان است  با این رویکرد ، هلدینگ خلیج فارس به عنوان یکی از سود ده ترین مجموعه های صنعت پتروشیمی می تواند بازتاب آرا و نظرات کارگشای این بانوان در این حوزه باشد.

بنا به این گزارش در این همایش عادل نژاد سلیم با بیان این که نقش بانوان شاغل در مجموعه پتروشیمی کشور غیر قابل انکار است اظهار داشت: لازم است زنان شاغل در پتروشیمی خلیج فارس زمینه هایی برای رشد و ارتقا خود و مجموعه ای که در آن کار می کنند را آماده و مهیا ببینند و اینک برگزاری همایش هایی از این دست مسی تواند آغازی برای این رویکرد باشد.

این گزارش همچنین حاکی است معصومه سرداری نماینده امور بانوان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز در این همایش با تاکید بر اینکه بانوان شایسته ای برای اولین مسابقه مقاله نویسی پتروشیمی خلیج فارس برگزیده شده اند گفت: در طی دو سال گذشته تمام برنامه ریزی ها بر این محور استوار بود که فرصت های رشد و ارتقا بانوان در صنعت پتروشیمی مهیا گردد .

وی ادامه داد:  لازم است از جناب نژاد سلیم  که بزرگمرد عرصه پتروشیمی کشور هستند و تمامی کسانی که این فضا را برای بانوان شاغل در این مجموعه مهیا کردند سپاسگزاری کنم ، چرا که  استقبال بانوان از این موضوع و روند رو به رشد ارائه مقالات در حوزه پتروشیمی بیانگر این نکته است که زنان فعال علاقمند در این مجموعه  می توانند به افزایش  بار علمی و به تبع آن توفیقات این صنعت در کشور کمک های شایان توجهی داشته باشند.

بر اساس این گزارش در پایان این همایش با اهدای لوح  به بانوان منتخب و برتر مقاله نویس از آنان تقدیر به عمل آمد.

خواندن 662 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395