پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 09:14

بسته های اینترنت ارزان تر می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عصراقتصاد: موضوع بسته های اینترنتی و تعرفه اینترنت در حوزه ثابت از موضوعاتی بود وزیر ارتباطات در خصوص آن و تصمیمات کمیسیون تنظیم مقررات در این باره به توضیح پرداخت.

محمد جواد آذری جهرمی روز گذشته در حاشیه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران گفت: خروج بسته های اینترنتی از حالت حجمی و کاهش تعرفه های آن (ثابت) موضوعی بود که از روز اول اعلام کردیم از اولیت های برنامه های وزارت ارتباطات است وما عده داده بودیم که بسته نهایی و در 100 روز اول فعالیت اجرایی شوند.

وزیر ارتباطات ادامه داد: مباحث کارشناسی این موضوع با اپراتورها و کمیسیون تنظیم مقررات است.

جهری با تاکید بر اینکه کمیسیون تنظیم مقررات مرجع تصویب نهایی تعرفه هاست، گفت: این کمیسیون متشکل از نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سه عضو صاحب نظر و ریاست وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات است که این موضوع در کمیسیون در جریان و در حال بررسی کارشناسی است که امیدوارم در حلسه بعدی این کمیسیون تصمیم نهایی اتخاذ شود و جزئیات را هم همان موقع اعلام خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: موضوع مهم این است که وحدت نظر بر کاهش هزینه ها و خروج از حالت حجمی در روش فروش بسته های اینترنت ثابت در کمیسیون تنظیم مقرات وجود دارد.

گستاخی آمریکا به سپاه از سمت دولت و ملت محکوم است

آذری جهرمی درباره موضع گیری های اخیر آمریکا در خصوص سپاه پاسداران و اینکه تصمیم دارد سپاه را در لیست تروریست ها قرار دهد، اظهار کرد: سپاه هیچ فاصله ای با مردم ندارد و در جلسه امروز هیات دولت هم بر این مساله توسط رئیس جمهور تاکید شد.

وی افزود: رویکرد سپاه این است که در کنار ملت های مسلمان جهان چه در عراق، افغانستان، یمن و سوریه بایستد و طبیعتا این امر مغذوب دولتمردان آمریکاست و عصبانیت آنها از سپاه موضوع عجیبی نیست.

جهرمی تاکید کرد: سپاه از دل مردم است و همواره مورد حمایت مردم و دولت که منتخب مردم است قرار داشته است. امیدوارم دولت آمریکا مرتکب این اشتباه نشود که نسبت به سپاه گستاخی نشان دهد چرا که این گستاخی از سمت دولت و مردم محکوم است و بی پاسخ نخواهد ماند.

خواندن 592 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395