پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 10:48

تجهیز امداد خودروها به فاکتورهای الکترونیکی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
همه خودروهای امدادی زیر مجموعه این انجمن به پوزهای الکترونیکی صادر کننده فاکتور مجهز شده اند.

سیدمهدی حسینی افزود: یکی از شکایات عمده استفاده کنندگان از خدمات امداد خودرویی نبود نظارت بر قیمت ها و بالا بودن قیمت های خدمات امداد خودرویی بود که به همین خاطر همه خودروهای زیر مجموعه این انجمن به دستگاه های پوز صادر کننده فاکتور الکترونیکی مجهز شده اند.

وی گفت: به این ترتیب پس از آنکه خدمت رسانی به مشتری به اتمام رسید مشتری با کارت بانکی خود علاوه بر پرداخت هزینه خدمات فاکتور الکترونیکی دریافت می کند.

رئیس انجمن صنفی امداد خودروی کشور افزود: همه این دستگاه های پوز طوری طراحی شده اند که برای هر یک از خدمات متنوع امداد خوردویی قیمت مصوب و یکسان در نظر گرفته شده است بنابراین وقتی خدمتی به مشتری ارائه شد مشتری همان خدمت را در دستگاه پوز انتخاب و با اطمینان خاطر وجه آن را پرداخت می کند.

حسینی گفت : به این ترتیب رقمی بیشتر از فاکتور الکترونیکی دریافت نمی شود و نگرانی درباره نرخ خدمات وجود نخواهد داشت.

وی افزود: شماره تلفن 1593 به عنوان تلفن ملی امداد خودرو به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات و پیشنهادات هموطنان برای ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم و رسیدگی به شکایات آنها از خدمات امداد خودرویی در سراسر کشور است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما 

خواندن 605 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395