سه شنبه, 09 آبان 1396 ساعت 07:11

اطلاعات تکميلي

  • گزارشی از سومین روز نمایشگاه مطبوعات :

دومین نشست پشتیبانان فکری و معنوی روزنامه عصر اقتصاد با مخاطبان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: سومین روز نمایشگاه مطبوعات روز گذشته نیز از ساعت 9 صبح در حالی آغاز به کار کرد که نسبت به روزهای گذشته  شاهد حضور میهمانان بیشتری هم از مسوولان و هم از مخاطبان و علاقه مندان مطبوعات بود.

نمایندگان مجلس که روز یک شنبه در دو نوبت مشغول بررسی صلاحیت وزرای باقیمانده کابینه دوازدهم بودند روز گذشته فرصت پیدا کردند و در نمایشگاه حضور یافتند .

 بهروز کمالوندی سخنگوی  سازمان انرژی اتمی ، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت و محسن هاشمی رییس شورای شهر ازجمله مهمانان روزگذشته نمایشگاه بودند .

محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور  نیز قرار بود در یک نشست خبری حضور پیدا کند که به دلایلی موفق به حضور در نمایشگاه نشد.

از دیگر حواشی روز گذشته نمایشگاه حضور جمعی از سهامداران پدیده شاندیز بود که با شعارهای خود برای ساعت ها حاضرین  را  به خود مشغول کردند و نسبت به سکوت روزنامه ها در خصوص مشکلات خود گلایه کردند.

غرفه عصراقتصاد نیز مانند روزهای گذشته مهمانان بسیاری را میزبانی کرد و دومین نشست از سلسله نشست های اعضای هیات علمی پژوهشکده اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس، با عنوان پشتیبانان فکری و معنوی روزنامه عصر اقتصاد با مخاطبان با حضور عباس انصاری و سید محمد حسین مصطفوی و مدیران موسسه عصر اقتصاد در این غرفه برگزار شد.

همچنین سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی رئیس جمهور دقایقی در غرفه عصر اقتصاد حضور یافت که مصاحبه با وی را در روزهای آینده در روزنامه عصر اقتصاد خواهید خواند.

غلامعلی جعفر زاده ایمن ابادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و عضو فراکسیون مستقلین ولایی، نازنینی مدیر روابط عمومی پتروشیمی مارون، مدیران روابط عمومی بانک سامان، مدیران روابط عمومی فولاد مبارکه، حسن باقريان، مدير شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه تهران، حسن محتشم عضو هیات مدیره شرکت انبوه سازان جامع تهران از جمله میهمانان روز گذشته موسسه عصر سرآمدان اقتصادی بودند.

خواندن 556 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395