چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 09:25

اطلاعات تکميلي

  • توصیه مدیرعامل تاپیکو:

گروه صنعتی بارز برای تعامل با خودروسازان جهانی آماده شود

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عصراقتصاد: جلسه ارائه گزارش عملکرد شش ماهه گروه صنعتی بارز با حضور مدیرعامل هلدینگ تاپیکو، خسروی و گرزین معاونین و اعضای هیات مدیره و سایر مدیران ارشد این شرکت در سالن اجتماعات تاپیکو برگزار شد.

دراین جلسه، پیوندی مدیرعامل تاپیکو با اشاره به ضرورت تعامل بین کارشناسان و مدیران این هلدینگ گفت : در این جلسات حضور کلیه معاونت ها به همراه کارشناسان زیر مجموعه الزام آور است و باعث تبادل تخصص و انتقال دانش از مدیران به کارشناسان می شود.

در ادامه پیوندی با توجه به قراردادهای بین ایران و فرانسه جهت استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا گفت، گروه صنعتی بارز با توجه به طرح های توسعه ای، لازم است بسترهای ورود به این قراردادها را جهت فعالیت با شرکتهای خودرو ساز دنیا ایجاد کند.

مدیرعامل تاپیکو با اشاره به بحث هم افزایی در ادامه جلسه یادآور شد، این همافزایی ها باید معنی دار باشد و در قالب صرفا کمک به حل مشکلات درون گروهی نباشد؛ و برای کل گروه هلدینگ تاپیکو توجیه اقتصادی داشته باشد.

پیوندی با اشاره به نامه شستا مبنی بر درخواست تک نرخی شدن ارز و لحاظ کردن این مهم در بودجه شرکتها گفت : گروه صنعتی بارز با لحاظ کردن تاثیر حذف ارز مبادله ای در بودجه اثر یکسان سازی را ارزیابی کند.

مدیرعامل تاپیکو با اشاره به شرایط حساس کشور گفت، در فضای استانداری زندگی نمی کنیم و  شرایط اقتصادی اغلب به شرکتها تحمیل می شود، از این رو محدودیتهایی که بر قیمت مواد اولیه، قیمت فروش و ... تاثیرپذیر است قابل بررسی می باشد.

در پایان پیوندی، از شفافیت در عملکرد شرکت گروه صنعتی بارز از اعضای هیات مدیره و مدیران و کارکنان این شرکت تقدیر بعمل آورد.

خواندن 363 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395