پنج شنبه, 25 آبان 1396 ساعت 21:11

جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم در معاونت گردشگری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاونت گردشگری در چهار ماه گذشته در شرایطی گذران امور کرده است که دو پست مدیریتی‌اش بدون ابلاغِ حکم رسمی، اداره می‌شوند.

اوایل مهرماه امسال مدیر دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگریِ این معاونت، درحالی استعفا کرد که سرپرست یا مدیری برای این دفتر جایگزین نشده است؛ هرچند مسؤولیت این دفتر به یکی از اعضای این معاونت سپرده شده است.

دو هفته پیش نیز مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت‌گردی کشور به انگیزه مرخصی تحصیلی، این معاونت را ترک کرده است و درحالی مدیر پیشین دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جایگزین شده که حکمی برای او صادر نشده است.

محمد محب خدایی ـ معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ درباره شرایط حاکم بر این معاونت و جایگزینی‌های بدون حکم به ایسنا توضیح می‌دهد: دو هفته است که مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی کشور از این سازمان رفته، اما شخصی جایگزین او نشده، فقط یک تقسیمِ کار بین همکاران انجام شده است که مجموعه، خودمدیریتی شود تا کارها پیش برود.

او می گوید: ما هنور حکم جدیدی برای کسی صادر نکرده‌ایم، چون معتقدیم شخصی که کار را درست انجام می دهد، باید جایگزین شود.

منبع: ایسنا

خواندن 909 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395