یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 01:15

وادادگی ملی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

این روزها یک روحیه ای در جامعه پیدا شده که به نظر می رسد برای ضایع کردن ملت و کشور دیگر نیازی به هیچ دشمن خارجی نداشته باشیم.

تا یک اتفاقی در کشور می افتد تمام فضائل ملی فراموش می شود و برجستگی های موردی سایر کشور ها چماقی می شود بر سر دولت و ملت و فرهنگی ملی که ما که مازان باشیم، اسمش را می گذاریم وادادگی.

نمونه زنده و به روز آن هم همین قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2017 روسیه است که هم گروهی ما با اسپانیا و مراکش و پرتغال را گروه مرگ، قرعه بد به دل ماندن حسرت صعود، مرگ زود هنگام و امثال این تعابیر مأیوس کننده و تأسف آور سایت و صفحات اول روزنامه ها را اشغال کرده است و شبکه های اجتماعی مملو از طنز ها و کنایه های وادادن پیش هنگام بعضی از هموطنان ما از نتایج یک قرعه کشی است.

و این در حالی است که اسپانیا و پرتغال در جام جهانی 2016 از گروه خود هم بالا نیامدند و مراکش هم در یکی از جام های جهانی اسیر دست فوتبال عربستان بود.

انگار جوانان ما اولین تیمی نبودند که در آسیا به جام جهانی 2017 راه پیدا کرده ، خدا کند کارلوس کیروش خواندن روزنامه و دیدن سایت ها را به بازیکنان تیم ملی تا خرداد 1397 ممنوع کند تا باور کنیم ایران کمتر از سه تیم دیگر نیست.

مازان

خواندن 621 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395