شنبه, 18 آذر 1396 ساعت 08:54

ثبت نام فوری نوسازی تاکسی های مدل سال 86

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: مالکان تاکسی های مدل سال 1386 هرچه زودتر در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده ثبت نام کنند.
مرتضی ضامنی افزود: مالکان تاکسی های مدل سال 86 که هنوز در طرح نوسازی تاکسی ها ثبت نام نکرده اند، با توجه به اینکه پس از پایان مهلت مقرر، با آنها مطابق قانون برخورد می شود، باید هرچه سریعتر در این طرح ثبت نام کنند.
وی ادامه داد : مالکان تاکسی های مدل 86 در کلان شهرها و شهرهای بزرگ اطلاع داشته باشند در صورتی که خودروهای آنان نوسازی نشوند از تردد آنها جلوگیری و پروانه فعالیت آنها هم لغو خواهد شد.
سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت : مالکان تاکسی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت، نسبت به نام نویسی و انجام فرایند مربوطه اقدام کنند و از تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت برای این طرح استفاده کنند. 
وی با اشاره به اینکه اجرای طرح تحویل تاکسی های نو که از 15 مرداد امسال به طور موقت تعطیل شده بود، از پایان مهر ماه سالجاری دوباره اجرای آن آغاز می شود، تصریح کرد:هم اکنون این طرح در حال اجراست .
سرپرست اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت : با قرارداد جدیدی که با گروه خودرو سازی سایپا نیز انجام شده است ،خودرو 'آریو 'و 'برلیانس 'در لیست تحویل تاکسی های نو قرار خواهد گرفت .
 ثبت نام طرح نوسازی 90 هزار تاکسی فرسوده از 12 بهمن سال 94 آغاز شد، متقاضیان دریافت تاکسی نو می توانند با مراجعه به بانک های عامل، تسهیلات 200میلیون ریالی با نرخ 16 درصدی در اقساط 48 ماهه دریافت کنند و همچنین این افراد 5 میلیون تومان یارانه گواهی اسقاط و 500 هزار تومان هم بابت لاشه خودرو فرسوده نیز دریافت می کنند.
خودروهای جایگزین، شامل سمند EF7 و پژو 405 GLX مجهز به مخزن CNG است.

منبع:ایرنا

خواندن 1861 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395