سه شنبه, 05 دی 1396 ساعت 14:52

امنیت مرزهای کشور با سرمایه‌گذاری و اقدامات عمرانی تأمین می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور با اشاره به اینکه درگیری و تنش در کشورهای همسایه، بر امنیت مرزهای کشور تاثیر می گذارد، گفت: با سرمایه گذاری و اقدامات عمرانی در مناطق مرزی می توانیم امنیت را در مرزهای کشور تامین کنیم.

شهریار حیدری در مراسم معارفه خود با اشاره به اینکه ایران در موقعیت ژئوپلتیک حساسی قرار گرفته است اظهار کرد: برای تامین امنیت در مرزها به سرمایه گذاری و اقدامات عمرانی نیازمندیم زیرا هرچه سرمایه گذاری در این مناطق بیشتر شده و نیازهای مردم این مناطق بیشتر برآورده شود، امنیت پایدار نیز تامین می شود.
حیدری همچنین تصریح کرد: سختی کار تامین امنیت در مرزها با وجود آقای دکتر ذوالفقاری که از دانش و مهارت مرزبانی برخوردار است، کمتر می شود. من باید از زحمات برادر عزیزم آقای آقابابایی در اداره کل امور مرزی وزارت کشور تشکر کنم زیرا وی شبانه روز برای ارتقای امینت مرزها تلاش کرد. بنده نیز امیدوارم در مسئولیت جدید خود موثر باشم و پاسخ مناسبی به اعتماد وزیر محترم کشور و معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور بدهم. 
در ادامه مجید آقابابایی مدیرکل پیشین امور مرزی وزارت کشور با تشکر از اعتماد و حمایت وزیر محترم کشور و ذوالفقاری معاونت امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: آقای ذوالفقاری فردی دارای ایده است و حتی در سخت ترین شرایط کاری، رفتار انسانی و اسلامی را فراموش نمی کند، روش مند فکر کرده و هدفمند عمل می کند.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرموده اند که هر جا هستید آنجا را مهم بپندارید. من چنین ایده ای در ذهن داشتم و مطابق آن عمل کردم. ما توانستیم امسال با تلاش های همکاران در معاونت امنیتی انتظامی و اداره کل امور مرزی، مراسم اربعین را در شان زائرین اباعبدا... برگزار کنیم.
آقابابایی در پایان اظهار کرد: آقای حیدری فردی با شخصیت و با طمانینه است که انشاءا... مسیر را ادامه داده و با جهش بزرگ تری حرکت می کند.

منبع: ایسنا

خواندن 1419 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395