دوشنبه, 11 دی 1396 ساعت 15:11

اطلاعات تکميلي

  • رئیس کمیسیون قضایی مجلس:

تخریب‌کنندگان بیت‌المال دلسوز کشور نیستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: کسانی که بیت‌المال را تخریب می‌کند و شیشه‌های بانک را می‌شکنند یا جایی را آتش زده و نظم شهری را برهم می‌زنند، این‌ها قطعاً دشمنان ملت بوده و دلسوز کشور نیستند.

الهیار ملکشاهی بیان کرد: تجمعاتی که در یکی دو روز اخیر ایجاد شده، متاسفانه ریشه در القائات و تبلیغات خارجی و معاندین ملت ایران دارد که از مدت‌ها قبل تبلیغ می‌کرده‌اند.

وی ادامه داد: عده کمی هستند که با انگیزه تجمع حضور پیدا می‌کنند و شعار می‌دهند و بعضاً دست به تخریب می‌زنند و عده زیاد دیگری به عنوان تماشاچی در صحنه حضور دارند.

ملکشاهی تأکید کرد: مردم باید بدانند کسانی که بیت‌المال را تخریب می‌کند و شیشه‌های بانک را می‌شکنند یا جایی را آتش زده و نظم شهری را برهم می‌زنند، این‌ها قطعاً دشمنان ملت بوده و دلسوز کشور نیستند، چون آدم اموال خودش را از بین نمی‌برد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: اینها گروه‌هایی هستند که می‌خواهند آرامش و امنیت ایران که در واقع یکی از کشورهای بسیار امن دنیاست را با حمایت کشورهای مخالف نظام ما از بین ببرند در حالی‌که تنیدگی و هماهنگی مردم با نظام به حدی زیاد است که این مسائل روی آن تاثیری ندارد.

وی در ادامه گفت: به هر حال این افراد هم جزو ملت هستند و خودشان باید هوشیار باشند و تحت تاثیر این القائات قرار نگیرند که افراد بی‌گناه در این بین آسیب ببینند. امیدوارم مردم و جوانان با یک روشن‌بینی دقیق‌تری به این مسائل نگاه کنند.

ملکشاهی اظهار کرد: از دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی می‌خواهیم که به وظایف خودشان مطابق قانون عمل کنند و با افرادی که به بیت‌المال خسارت زده و نظم جامعه را مختل کردند، برخورد شود.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در پایان تأکید کرد: رسانه‌ها اخبار را به گونه‌ای منتشر کنند که موجب آرامش و امنیت جامعه شود.

منبع:ایسنا

خواندن 813 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395