پنج شنبه, 14 دی 1396 ساعت 10:06

واکنش وزیر آموزش و پرورش به اجبار خانواده‌ها برای کمک به مدارس

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

وزیر آموزش و پرورش گفت: تاکید ما همواره بر این است که به هیچ عنوان هیچ کمکی ازسوی خانواده‌های دانش‌آموزان نباید اجباری باشد اما از آن طرف مدارس ما هم نیاز به کمک دارند و در این مساله شکی نیست.

سیدمحمد بطحایی (وزیر آموزش و پرورش) در واکنش به انتقاد نماینده تهران درباره اجبار برخی مدارس به خانواده‌ها برای پرداخت پول تحت عنوان کمک به مدارس، عنوان کرد: همانطور که قبلا هم گفته‌ام و در قوانین هم آمده هرگونه کمک به مدرسه باید با رضایت قلبی باشد و خدایی ناکرده اگر اجباری در کار باشد، با مشی تربیتی مدارس مغایرت دارد.

وی افزود: از آن طرف هم خانواده‌ها باید توجیه شوند اگر مسئولان مدارس مشکلات را با آنها در میان بگذارند آنها هم برای کمک به مدارسی که فرزندان خودشان در  آن درس می‌خوانند، قانع می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: تاکید ما همواره بر این است که به هیچ عنوان هیچ کمکی از سوی خانواده‌های دانش‌آموزان نباید اجباری باشد اما از آن طرف مدارس ما هم نیاز به کمک دارند و در این مساله شکی نیست.

منبع: ایلنا

خواندن 942 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395