یکشنبه, 17 دی 1396 ساعت 14:07

معاون پژوهشی وزیر علوم دبیر کلی شورای عتف شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با حکم رییس جمهور، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمت دبیرکلی شورای علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را به عنوان دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.

در حکم رئیس جمهوری خطاب به دکتر برومند آمده است: "در اجرای ماده ۹ آیین‌نامه داخلی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب ۳/۲/۱۳۸۵ شورای مذکور و بنا به پیشنهاد وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان «دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای آن شورا، ضمن بهره‌مندی از آرای صاحب‌نظران و متخصصان ذیربط، موجبات ارتقای کیفیت سیاستگذاری در زمینه‌های مختلف علوم، تحقیقات و فناوری را فراهم آورید.

توفیق شما را در تحقق اهداف آن شورا، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسالت می‌نمایم."

تاکنون دبیرکلی این شورا بر عهده دکتر وحید احمدی معاون سابق پژوهش و فناوری وزیر علوم و رییس مرکز تحقیقات سیاست علمی بر عهده داشت.

منبع: ایسنا

خواندن 563 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395