دوشنبه, 18 دی 1396 ساعت 11:14

رایزنی برای حل مشکل دانش آموزان بازداشتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر آموزش و پرورش در خصوص بروز مشکلاتی برای برخی دانش آموزان در ناآرامی های اخیر گفت: رایزنی های این وزارتخانه با دستگاه های ذیربط از جمله وزارت اطلاعات و قوه قضائیه برای حل مشکل این دانش آموزان ادامه دارد.

سید محمد بطحایی با اشاره به اینکه تاکنون با رایزنی های انجام شده مشکل عمده دانش آموزانی که جرمی مرتکب نشده بودند حل شده است، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی فصل امتحانات، اهتمام جدی به عمل آورده ایم که با همکاری و رایزنی با دستگاه های انتظامی، اطلاعاتی و قضایی مشکل سایر دانش آموزان نیز حل شود.
وی در تشریح علل مشکلات پیش آمده برای دانش آموزان بیان داشت: متاسفانه زمانی که اعتراضات، سیر طبیعی خود را از دست داده و به اغتشاش تبدیل شد، معدودی از این دانش آموزان نیز گرفتار این مشکل شدند، با این همه، تلاش ما بر این است که هر چه سریع تر مشکل این گروه از دانش آموزان را حل کنیم.
وزیر آموزش و پرورش افزود: تا مشخص شدن وضعیت و تعیین تکلیف تک تک دانش آموزان و امور مربوط به آنان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
بطحایی اطمینان داد هیچ یک از دانش آموزانی که با مشکل مواجه شده اند تا تعیین تکلیف نهایی در زندان نگهداری نخواهند شد.
در هفته گذشته، عده ای با سوءاستفاده از فرصت طرح مطالبات اقتصادی، اقدام به ایجاد آشوب و ناآرامی خیابانی کردند که حرکت آنها با واکنش مردمی و برخورد هوشمندانانه نظام جمهوری اسلامی مهار شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت

خواندن 696 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395