چهارشنبه, 20 دی 1396 ساعت 10:00

ارائه برنامه عملیاتی "پاسخگویی به زلزله تهران" تا یک ماه آینده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری نشست کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی گفت: در این جلسه مقرر شد تا کمیته‌ کارشناسی برنامه‌های عملیاتی خود برای پاسخگویی به زلزله تهران را آماده کند.

مرتضی سلیمی ، در مورد برگزاری کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی اظهار کرد: با توجه به اینکه 22 استان معین برای تهران تعریف شده است، این جلسه در راستای بررسی این موضوع تشکیل شد و این کارگروه موظف شد که برای پاسخگویی به زلزله احتمالی در تهران، برنامه عملیاتی ارائه کند.

وی افزود: بیشتر زمان این نشست به موضوع زلزله تهران اختصاص داشت و قرار شد کمیته‌ کارشناسی تا یک ماه آینده برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه کند.

رئیس سازمان امداد و نجات اضافه کرد: همچنین در ابتدای این جلسه گزارشی از نحوه کمک‌رسانی در زلزله کرمانشاه ارائه شد و نقاط ضعف و قوت این کار مورد بررسی قرار گرفت.

سلیمی همچنین با اشاره به حضور معاون آموزش و پژوهش هلال احمر در این جلسه گفت: موضوع آموزشی همگانی از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و قرار بر این شد که این معاونت برنامه جامع‌ آموزش همگانی در بحران را تدوین کند.

منبع:ایسنا

خواندن 396 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395