چهارشنبه, 20 دی 1396 ساعت 13:20

اطلاعات تکميلي

  • رئیس قرنطینه دامپزشکی اصفهان خبرداد:

قرنطینه دام در ورودی‌های 5 شهرستان در اصفهان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از قرنطینه دام در ورودی‌های 5 شهرستان این استان خبر داد.

منصور کیمیایی با اعلام این خبر اظهار داشت: این پست‌ها در ورودی شهرستان‌های گلپایگان، فریدن، نایین، خوانسار و نجف‌آباد به منظور  کنترل مجوزهای بهداشتی محموله‌های دامی و طیور  راه‌اندازی شد.

 کیمیایی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این پست‌ها، امکان فعالیت شبانه‌روزی به منظور برخورد جدی با ورود غیرقانونی محموله‌های دامی به استان فراهم می‌شود، افزود: تامین بهداشت دام، طیور، آبزیان و فرآورده‌های آن و پیشگیری از شیوع بیمارهای شایع دامی از جمله اهداف راه‌اندازی پست‌های قرنطینه در استان است.

منصور کیمیایی با اعلام این خبر اظهار داشت: این پست‌ها در  ورودی شهرستان‌های گلپایگان، فریدن، نایین، خوانسار و نجف‌آباد به منظور  کنترل مجوزهای بهداشتی محموله‌های دامی و طیور  راه‌اندازی شد.

 کیمیایی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این پست‌ها، امکان فعالیت شبانه‌روزی به منظور برخورد جدی با ورود غیرقانونی محموله‌های دامی به استان  فراهم می‌شود، افزود: تامین بهداشت دام، طیور، آبزیان و فرآورده‌های آن و پیشگیری از شیوع بیمارهای شایع دامی از جمله اهداف راه‌اندازی پست‌های قرنطینه در استان است.

وی گفت: در این پست‌ها با خودرو‌ها و افراد متخلف که دارای مجوز نباشند برخورد قاطع شده و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
منبع: ایلنا

خواندن 1423 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395