یکشنبه, 24 دی 1396 ساعت 14:55

انتقاد از بارگذاری یک میلیون متر مربعی در پادگان 06

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از بارگذاری یک میلیون متر مربعی در پادگان 06 انتقاد کرد و از شهرداری خواست که با این اقدام مخالفت کند.

محمد سالاری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه تذکر من نسبت به بارگذاری در پادگان 06 است، گفت: در حال حاضر پرونده پادگان 06 در کارگروه‌های فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه 50 هکتار مساحت این پادگان در محدوده خیابان‌های پاسداران، دولت، گلستان و اتوبان صیاد شیرازی قرار دارد، گفت: این محدوده به لحاظ سرانه‌های شهری و علی الخصوص ترافیکی، وضعیت بحرانی دارد این در حالی است که با خبر شدیم قرار است در این پادگان یک میلیون متر مربع بارگذاری شود و اگر قرار باشد پادگان‌ها از شهر خارج شوند و به جای آنها چند برابر طرح تفصیلی بارگذاری شود بهتر است که این پادگان‌ها در شهر بمانند.

وی با بیان اینکه شهرداری سهم 70 درصدی در این پروژه دارد، گفت: شهرداری تهران و نماینده شهرداری در شورای عالی معماری بهتر است ابعاد مختلف این طرح را بررسی و با آن مخالفت کنند.

سالاری همچنین با اشاره به تخلفات پروژه پالادیوم، گفت: حدود سه ماه پیش درخصوص حفر تونل و پل هوایی بر فراز پالادیوم تذکر دادیم و در بازدیدی که داشتیم شهردار منطقه اذعان کرد که مالک قصد تجاری کردن ساختمان جنوبی را دارد اما این قراردادها به لحاظ قانونی قابل قبول نیست و نمی‌تواند ملاک قانونی داشته باشد.

وی اضافه کرد که از شهردار تهران درخواست می‌شود که دستورات لازم را در خصوص جمع‌آوری تخلفات صادر کند نه اینکه با خبر شویم هفته گذشته این تخلف افتتاح شده است.

منبع:ایسنا

خواندن 421 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395