یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 17:00

اطلاعات تکميلي

  • رئیس فراکسیون امید مجلس

موضوع قیمت حامل‌های انرژی به رای گیری در صحن علنی مجلس بستگی دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده گفت: موضوع قیمت حامل‌های انرژی به وضع رسیدگی در مهلت ۱۰ روزه مجلس به لایحه بودجه بستگی خواهد داشت.

 محمدرضا عارف، در حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه، یکم بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده گفت: کمیسیون تلفیق عدد پیشنهادی دولت در زمینه افزایش قیمت حامل‌های انرژی را حذف کرده است، اما این‌که چه اتفاقی در صحن علنی رخ دهد، به وضع رسیدگی در مهلت ۱۰ روزه مجلس به لایحه بودجه بستگی خواهد داشت. 

وی افزود: جهت گیری اصلی فراکسیون امید این است که سدی در برابر افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها ایجاد شود، از طریق نمایندگانی که در کمیسیون تلفیق داریم جهت گیری بودجه را به سمت حل مشکلات اقشار آسیب پذیر برده‌ایم که اقدام خوبی نیز تا به حال انجام شده است، اما این‌که آیا این اقدام‌ها به حل مشکلات مردم کمک می‌کند یا نه، هنوز به جمع بندی روشنی نرسیده‌ایم و در روزهای آینده در فراکسیون امید در این زمینه نشست‌هایی را برگزار خواهیم کرد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان این‌که سوال از مسئولان دولت حق نمایندگان است، تصریح کرد: دولت اقدام‌های خوبی انجام داده و این‌که ضرورت داشته باشد سوال از رئیس جمهوری در صحن مطرح شود یا خیر به نظر طراحان و اقدام‌های دولت بستگی دارد.

منبع:شانا

خواندن 491 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395