سه شنبه, 03 بهمن 1396 ساعت 14:39

سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در حکمی «اسدالله علیزاده» را به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس» منصوب کرد.

«مرتضی بانک» در حکم علیزاده آورده است: با توجه به پذیرش استعفای محسن خادم عرب باغی از سمت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ارس، ضمن قدردانی از زحمات ایشان، به موجب این ابلاغ، تا تعیین مدیرعامل جدید به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس» منصوب می شوید.
بانک ابراز امیدواری کرده است که با بهره گیری از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود منطقه، هماهنگی با دبیرخانه شورا و ایجاد فضای تعاملی با معاونین و مدیران سازمان منطقه، اعضای هیات مدیره سازمان و سایر مسئولان منطقه نسبت به پیگیری و انجام بهینه امور نهایت مساعی لازم را معمول دارید.
آخرین روز دیماه، شورایعالی مناطق آزاد با صدور اطلاعیه ای از پذیرفته شدن استعفای «محسن خادم عرب باغی» از سمت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد.
عرب باغی، سال ۹۵ به مدت ۳سال برای ریاست این سازمان ابقا شده بود اما به دلایلی که از آن به عنوان کاهش اختیارات مناطق آزاد تجاری - صنعتی و تنزل جایگاه این مناطق در برنامه ششم، عدم اجرای قوانین و مقررات مناطق آزاد و تفویض اختیار وزارتخانه‌ها به سازمان‌های مناطق آزاد در محدوده های مصوب یاد کرد، استعفا داد.

منبع: ایرنا

خواندن 1577 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395