دوشنبه, 09 بهمن 1396 ساعت 14:51

سرگردانی مسافران ایران در فرودگاه آتاتورک استانبول

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صدها مسافر به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران، در پی لغو پروازهای مسیر ترکیه به این فرودگاه سرگردان شده و به سبب عدم سرویس دهی و خدمات پشتیبانی لازم، در فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه با مشکل مواجه شدند.

این مسافران که قصد داشتند به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران عازم شوند و اغلب مسافران پروازهای چارتر شرکت های مسافرتی ایرانی بودند، در پی لغو پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) به علت شرایط ناسمعاد جوی، در ساعات گذشته در فرودگاه استانبول بلاتکلیف ماندند.
به رغم پیگیری های انجام یافته از طرف نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ترکیه، مقام مسئولی از طرف این شرکت های چارتر برای حل مشکل مسافران سرگردان در محل فرودگاه ها استانبول حاضر به پاسخگویی و یا حل و فصل مشکلات مسافران نشد.
پاسخگو نبودن برخی شرکت های هواپیمایی ایرانی در فرودگاه های ترکیه مسبوق به سابقه بوده و به در شب کودتای نافرجام ١٥ جولای 2016 در ترکیه نیز مسافران ایرانی به سبب کوتاهی و تعلل برخی شرکت های هواپیمایی در فرودگاه های ترکیه سرگردان شدند.
مسئولان امور کنسولی و سفارت ایران در آنکارا و سرکنسولگری استانبول از شب گذشته برای رفع مشکلات هموطنان در تلاش هستند و از طرف این مراجع اعلام شده است که گزارش تخلفات و پاسخگو نبودن شرکت های مسافرتی و ایرلاین های چارتر را برای مراجع ذیربط ارسال خواهند کرد.
بنا به اعلام برخی رسانه های ترکیه، مسافران ایرانی حاضر در سالن فرودگاه آتاتورک استانبول نسبت به عدم سرویس دهی مناسب و تعلل شرکت های گردشگری و ایرلاین های طرف قرارداد برای تعیین تکلیف، اعتراض کردند.

منبع: ایرنا

خواندن 480 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395