سه شنبه, 10 بهمن 1396 ساعت 16:08

اطلاعات تکميلي

  • تعزیرات:‌

برخی آژانس‌ها نرخ بلیط هواپیما را تا 4 برابر افزایش داده‌اند

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

معاون رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با اعلام تذکر جدی به همه کسانی که به مردم خدمت ارائه می‌دهند، گفت: برخی آژانس‌های هواپیمایی در روزهای اخیر، قیمت ها را تا چهار برابر افزایش داده اند که هشدار می دهیم مراقب افزایش قیمت ها باشند.

چند روز گذشته با توجه به شرایط نامساعد جوی و بارش برف، اختلال هایی در پروازها پیش آمده که در پی آن، خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت نامتعارف بلیط هواپیما منتشر شده است.
محمدعلی اسفنانی روز سه شنبه در حاشیه بازدید سرزده از آژانس های هواپیمایی در سطح شهر تهران که امروز به همراه نمایندگان دستگاه های نظارتی انجام شد، با اشاره به افزایش نامتعارف قیمت های بلیط هواپیما در روزهای اخیر، افزود: متاسفانه اتفاق نامطلوبی که در جامعه رخ می دهد این است که هرگاه حالت اضطرار یا اتفاقات ناگوار پیش می آید، برخی آژانس های مسافرتی اقدام به افزایش قیمت بلیط می کنند که این افزایش ها گاه بسیار نامتعارف است.
وی اظهار کرد: برخی آژانس های متخلف، براساس بررسی های انجام شده، قیمت ها را تا چهار برابر قیمت واقعی افزایش داده اند که این موضوع در حال بررسی و رسیدگی است.
اسفنانی خاطرنشان کرد: متاسفانه اوضاع فرودگاه ها مطلوب نیست و پروازها با تاخیرهای خیلی زیاد انجام می شود و حضور گشت های تعزیرات بدین معناست که بسیار جدی و پرقدرت با متخلفان برخورد می کنیم.
وی اضافه کرد: مردم سوء استفاده ها و تخلفات را گزارش کنند تا برخوردهای قانونی لازم انجام شود.
اسفنانی خاطرنشان کرد: در مواردی که تخلف مشهود باشد و با در نظر گرفتن اقدامات قانونی، حتی اقدام به لغو پروانه فعالیت آنها خواهیم کرد.
شهروندان می توانند از طریق سامانه 135 سازمان تعزیرات حکومتی و یا سامانه ١٢٤ سازمان صنعت، معدن و تجارت تخلفات را برای رسیدگی اعلام کنند.

منبع: ایرنا

خواندن 447 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395