دوشنبه, 16 بهمن 1396 ساعت 12:36

ثبت ۲۴ تشکل جدید در اتاق تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سال جاری ٢٤ تشکل در اتاق تهران ثبت شده و برنامه داریم تشکل های مرتبط را ثبت و شناسایی کنیم.

مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی تهران  (دوشنبه) در آیین گشایش خانه تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی اظهارداشت: اوضاع اقتصادی کشور با مشکل مواجه است و قطار اقتصادی مقداری از ریل خارج شده است.

وی با بیان اینکه باید بخش خصوصی قوی‌تر و منسجم‌تر حرکت کند،گفت: وقتی صدای ما رسا‌تر خواهد شد که منسجم باشیم و نهادهای عمومی تاسیس کنیم.

رییس اتاق تهران یادآور شد: از دو سال قبل راهکارهایی را برای تقویت بخش خصوصی اتخاذ کنیم و یکی از آن‌ها تاسیس خانه تشکل‌های اقتصادی بود. ساختمانی که امروز افتتاح می‌شود پیش از این خریداری شده بود و امروز به بهره برداری می‌رسد.

خوانساری با اشاره به اینکه برای آموزش تشکل‌ها با موسسه‌ای اتریشی قرارداد بسته‌ایم،گفت: در سال جاری ٢۴ تشکل در اتاق تهران ثبت شده و برنامه داریم تشکل‌های مرتبط را ثبت و شناسایی کنیم و امیدوار هستیم تعداد تشکل را به ١٠٠ تشکل برسانیم.

منبع:ایلنا

خواندن 2613 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395