سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 12:21

۲۲ هزار و ۸۰۷ سند برای مسکن مهر صادر شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور در رابطه با حوزه‌های اقتصادی ، ۴۸ هزار ۲۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کردیم که ۳۱ درصد افزایش را دارا بوده است.

احمد توسرکانی صبح امروز در نشست خبری خود با بیان این که حدود ۷۳ میلیون انواع خدمات در سازمان ثبت املاک و اسناد کشور به هموطنان عزیزمان ارائه شده است، گفت: ۲ میلیون  ۶۶ هزار سند مالکیت صادر شده است که از این تعداد ۷۷ هزار ۶۷۵ سند مالکیت در رابطه با اراضی منطقه‌ای ، ۱۵  هزار ۸۲ سند برای اراضی روستایی و ۶ هزار و ۶۱۰ سند برای اراضی ملی صادر شده است.

وی در خصوص سند مالکیت مسکن مهر نیز اظهار داشت : ۲۲ هزار و ۸۰۷ سند برای مسکن مهر و ۱۰۷ هزار و ۶۳۳ اسناد مربوط به قانون تعیین تکلیف و صادر شد که در همین حوزه ۶۳۳ هزار رای صادر کردند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ادامه داد: در دفاتر اسناد رسمی در ۱۰ ماه گذشته  ۱۰ میلیون و ۴۸۵ هزار ۵۳۲ سند صادر کردیم و حدود ۶ میلیون خدمات از جمله ۵  میلیون ۱۵۳ هزار ۸۹۹ گواهی امضا صادر شده است .

وی درباره ثبت ازدواج و طلاق نیز گفت: ثبت ازدواج در ۱۰ ماه گذشته  ۵۱۶ هزار ۲۰۴ ازدواج به ثبت رسیده است که ۷ درصد کاهش داشته و ۱۴۷ هزار ۹۸۳ طلاق که ۴ درصد افزایش نشان می دهد.

توسرکانی ادامه داد: در رابطه با حوزه‌های اقتصادی ، ۴۸ هزار ۲۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کردیم که ۳۱ درصد افزایش را دارا بوده است. ۱۷ هزار ۳۱ نفر ممنوع الخروج داریم که ۲ هزار ۴۸۲ تن از آنها با رفع موانع  توانستند به فعالیت خود ادامه دهند.

منبع:ایلنا

خواندن 451 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395