سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 14:24

اطلاعات تکميلي

  • معاون وزیر صنعت معدن و تجارت خبر داد:

صنایع بزرگ لوکوموتیو صنایع کوچک هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران تأکید کرد: صنایع بزرگ لوکوموتیو صنایع کوچک هستند و ما با افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی باید به دنبال تصاحب بازار منطقه باشیم.

صادق نجفی، در مراسم افتتاح واحد صنعتی با اشتغال ۲۲۵ نفری در شهرک صنعتی صفا دشت به سهم ۹۰ درصدی صنایع کوچک در صنعت کشور اشاره و از طرح اعزام کارشناس به واحدهای تولیدی جهت بهبود وضعیت تولید خبر داد و گفت: بر اساس این طرح کارشناسان سازمان در هر ۳۱ استان برای آسیب شناسی شاخص هایی ما نند بازار ، سرمایه در گردش، نوسازی صنایع و ... خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

نجفی با بیان اینکه آنچه در این مجموعه صنعتی با اشتغالزایی ۲۲۵ نفری مشاهده می شود قدم بزرگی در راه توسعه کشور است، راه نجات اقتصادی کشور را در مدیرت جهادی برشمرد و اظهار کرد: معنای جهاد تلاش تا پای جان است و این تلاش امروز لازمه توسعه کشور است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان تاکید و اظهار کرد: همه مسئولان باید بدانند اگر می خواهیم کشوری توسعه یافته داشته باشیم قطعا باید همه از تولیدکنندگان حمایت کنیم.

نجفی با اشاره به سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اشتغال زایی اظهار کرد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت اقدام جهادی را برای رسیدن به چشم انداز ۲۰ ساله نظام در دستور کار قرارداده است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران حلقه مفقوده اشتغالزایی در کشور را مشکل ارتباط با بازار در صنایع دانست و اظهار کرد: بخش اعظمی از مشکل اشتغال ما مربوط به بازاریابی است و این حلقه ها ارتباطی است که تولید را به بازار متصل می کند. وی افزود: تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد قطعا مشکل خواهیم داشت و این در حالی است که کشور ما بازار بزرگی دارد و می توانیم از ظرفیت کامل مردم برای توسعه صنایع استفاده کنیم.

منبع: شاتا

خواندن 341 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395