چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 13:57

اطلاعات تکميلي

  • وزیرعلوم:

دانشجو باید از طرف مأموران حراست دانشگاه احساس حمایت کند

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر «ضرورت ایجاد زمینه‌های اعتماد در بین دانشجویان نسبت به عملکرد مأموران حراست» گفت: دانشجو باید از طرف ماموران حراست، احساس حمایت کند و ذهنیت دانشجو در مورد حراست باید با رفتار مهربانانه این کارکنان زحمتکش اصلاح شود.

منصور غلامی در نشست مدیران حراست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با بیان اینکه طرح و بیان برخی مسائل به صورت اصولی و مستدل به تصمیم گیری مدیران کمک می کند، خاطرنشان کرد: کار ماموران حراست در محیط های دانشجویی به دلیل تغییر زود هنگام آنها باید با اعتماد و ظرافت خاصی همراه باشد و سعی شود ارتباط مطمئن بر اساس اعتماد متقابل با چهره های شاخص و تاثیر گذار دانشجویی به خصوص در تشکل های صنفی و سیاسی برقرار شود.
وی تاکید کرد: مسئولان و کارکنان ادارات حراست در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید نگاه حمایتی داشته باشند چرا که در این شرایط است که تاثیر حرف ها و عملکردها بیشتر می شود.
غلامی در این باره به مدیران حراست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور توصیه کرد: تا حد ممکن مامورانی در دانشگاه ها به کار گرفته شوند که با رافت اسلامی و عطوفت و مهربانی با دانشجویان رفتار کنند.
وی با بیان اینکه افزایش برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها می تواند تا حد زیادی به ایجاد فضای شور و نشاط توام با امید در فضاهای دانشجویی و دانشگاهی کمک کند، تصریح کرد: من به دانشجو و محیط دانشجویی اعتماد زیادی دارم.
وزیر علوم با قدردانی از تمام مدیران و کارکنان حراست در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت: مدیریت حراست در دانشگاه ها اهمیت خاصی دارد و این بخش باید با تمامی مسئولان دانشگاهی تعامل داشته باشد و در این میان، همه خانواده دانشگاه باید در ایجاد این تعامل و هم افزایی مشارکت داشته باشند.
غلامی تاکید کرد: اعضای خانواده دانشگاه باید با تعصب خاصی از حق دانشگاه و دانشگاهیان دفاع کنند.

منبع: ایرنا

خواندن 515 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395