چهارشنبه, 25 بهمن 1396 ساعت 16:04

تظاهرات سراسری شهروندان بحرین در هفتمین سالگرد انقلاب

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

شهروندان بحرین از نخستین ساعات صبح روز چهارشنبه با برگزاری تظاهراتی با عنوان 'خشم انقلابیون'، بر تداوم مخالفت با رژیمی آل خلیفه برای هفتمین سال تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری بحرینی 'ائتلاف جوانان انقلابی 14 فوریه'، شهرک های 'ابوصیبع' و 'الشاخوره' از صبح امروز به صحنه تظاهرات انقلابیون بحرینی و درگیری آنها با مزدوران که با بلدوزر و خودروهای نظامی به منطقه و اهالی این شهرکها حمله کردند، تبدیل شد .
اهالی شهرک های 'الدیه'، 'العکر' و 'المعامیر' نیز با برپایی راه پیمایی مسالمت آمیز برای بزرگداشت هفتمین سالگرد انقلاب با برخورد شدید نظامیان بحرینی و مزدوران آنها با شلیک گلوله و گازهای اشک آور مواجه شدند. 
تا این لحظه تظاهرات تمامی مناطق الهمله و شهرک های غرب بحرین را فرا گرفته و خیابان های المنامه پایتخت بحرین نیز شاهد تظاهرات مسالمت آمیز مخالفان رژیم آل خلیفه است . 
اهالی مناطق مختلف بحرین با بستن مغازه های خود و شرکت در راه پیمایی سراسری امروز به دعوت نیروهای انقلابی این کشور برای بزرگداشت هفتمین سالگرد انقلاب پاسخ مثبت داده و بر ادامه مبارزات خود تا تحقق نهایی خواسته های مردمی تاکید کردند.
انتظار می رود بحرین عصر امروز نیز شاهد افزایش جمعیت تظاهر کنندگان و تشدید برخوردهای خشونت آمیز عوامل رژیم آل خلیفه با مردم این کشور که در پاسخ به دعوت نیروهای انقلابی برای حمایت از تداوم انقلاب در راه پیمایی سراسری انقلاب 14 فوریه حضور یافته اند، باشد.
بحرین از سال 2011 تاکنون با بحران نارضایتی های عمومی ناشی از سیاست های ظالمانه رژیم آل خلیفه مواجه است.
منبع: ایرنا

خواندن 417 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395