چهارشنبه, 25 بهمن 1396 ساعت 21:00

اطلاعات تکميلي

  • حجتی در استان البرز:

به زودی سرآمد منطقه خواهیم بود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تولید کنندگان داخلی با اشراف به ظرفیت‌ها درصدد رشد محصولات دانش بنیان باشند.

محمود حجتی، عصر امروز، بعد از مراسم رونمایی از محصولات واکسن دامی و انسانی در استان البرز، اظهار داشت: فعالیت شرکت پرسیس ژن قابل تقدیر است چراکه محصولات مهم دامی و انسانی تولید می‌کنند.

وی ادامه داد: مردم شایسته خدمات ویژه در حوزه‌های مختلف هستند و با توجه به اینکا ظرفیت توانمندی های بسیاری وجود دارد لذا این موضوع مستلزم باور ملی است که در زمینه های گوناگون به این حقیقت پی ببریم.

وزیر جهاد کشاورزی، گفت: باید با اشراف کامل به ظرفیت‌ها درصدد رشد و توسعه و ارتقا محصولات دانش بنیان بوده و سرآمد ملت‌های جهان باشیم و براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در آینده نزدیک سرآمد منطقه خواهیم بود.

وی با اشاره به مشکلات و برخی نارسایی ها در تامین نیاز تولیدکنندگان کشور، گفت: می‌توان با تلاش و فراهم کردن تسهیلات، مشکلات را رفع کنیم و در رونق تولید مشارکت کنیم.

حجتی با اشاره به سابقه طولانی تولید محصولات دارویی واکسن‌های انسانی، خاطرنشان کرد: بخشی از نیازهای کشور توسط محصولات تولیدی این واحد تامین می‌شود. واحدهای تولیدی داخل از جمله در بخش واکسن کشور طی سال‌های اخیر رشد قابل توجهی دارد اما بخشی از نیاز کشور در این زمینه از خارج کشور تامین می‌شود که با تلاش و حمایت بیشتر می‌توان از وابستگی، خارج شد.

وی گفت: توانمندی تولید واکسن یکی از ابزار مورد نیازی است که توسط متخصصان جوان ایرانی از جمله در حوزه تولید واکسن، انجام می‌شود و با توجه به کیفیت محصولات داخلی، می‌توان در بازار بین المللی حضور پیدا کرد.

منبع:ایسنا

خواندن 474 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395