شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 15:47

اعتراض فرمانداری تهران به طرح ترافیک جدید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران خبر لغو طرح ترافیک جدید را رد کرد و گفت: فرمانداری نسبت به طرح اعتراض کرده و قرار است، برای اصلاح دوباره طرح به شورای شهر عودت داده شود.

غلامحسین آرام، معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران، در واکنش به خبری که دقایقی پیش مبنی بر لغو طرح ترافیک جدید در سال ۹۷ منتشر شد، اظهار داشت: خیر؛ طرح لغو نشده است؛ بلکه نسبت به ایراداتی که طرح داشت، اعتراض کردیم و طرح را برای اصلاح به شورای شهر تهران عودت دادیم.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران اضافه کرد: شورا باید نسبت به رفع ایرادات و نواقص طرح اقدام کند و در صورتی که اصلاح نشود، طرح ترافیک به شورای حل اختلاف می‌رود و در این شورا نظر نهایی اعلام می‌شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران ادامه داد: به نظرم طرح جدید ترافیک نیاز به کار کارشناسی بیشتری داشت.

گفتنی است؛ محمد قانبیلی، عضو کمیته انطباق فرمانداری تهران در این باره گفته است؛ باید شورای حل اختلاف در مورد طرح جدید ترافیک نظر دهد و اجرای آن در سال آینده با شرایط فعلی امکان ندارد و حتی اجرای طرح فعلی هم در سال آینده وجود ندارد.

قانبیلی معتقد است، بعضی از مواردی که در این طرح آمده است با قانون مغایرت دارد و اجحاف در حق مردم است و باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

منبع:ایلنا

خواندن 321 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395