پنج شنبه, 03 اسفند 1396 ساعت 21:56

سرمایه‌گذاری 207 هزار میلیاردریالی ایدرو در 20 استان کشور طی 4 سال آینده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در گردهمایی روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی با تشکر از برگزاری این نشست گفت: همه ما مجموعه ای به نام وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم و هیچ تفاوتی میان ستاد و استان‌ها وجود ندارد.

منصور معظمی با اشاره به حضور دوساله خود در ایدرو تصریح کرد: در این مدت، دیدگاه من هماهنگی و همکاری با استان ها بوده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به تدوین برنامه چهار ساله سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران – ایدرو افق ۱۴۰۰ – اشاره کرد و گفت: بر اساس این برنامه قرار است ۲۰۷ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در ۲۰ استان صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: مدیران صنایع و معادن استان ها باید در این زمینه به ما کمک و دیدگاه های خود را به ما اعلام کنند تا به یک جمع بندی خوب برای اجرا برسیم .

معظمی با بیان اینکه در بودجه سال ۱۳۹۷ برای صنعت کشور اتفاقات خوبی افتاده است، گفت: ان شاالله سازمان های توسعه به خصوص ایدرو شرایط بهتری خواهند داشت و امیدواریم سازمان های توسعه ای بتوانند سه نقش اصلی خود – حمایت کننده، توسعه دهنده و سرمایه گذار – را برای توسعه صنعت کشور در سال جدید بهتر اجرا کنند.
منبع: ایلنا

خواندن 379 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395