یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 14:38

پروژه ساخت پلاسکو‌ توسط شهرداری متوقف شد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

به دنبال مسدود شدن راه ورودی کارگاه ساخت پلاسکو، عملیات خاک‌برداری از سوی پیمانکار بنیاد مستضعفان متوقف شد.

به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، در پی عدم همکاری و کارشکنی گروهی از کسبه ساختمان 5 طبقه پلاسکو،‌ عوامل مسئول شهری با نصب بلوک‌های بتنی و پلمپ کارگاه مانع اجرای عملیات خاک‌برداری و جابه‌جایی نخاله‌ها شدند.

سرپرست کارگاه «ساخت پلاسکو» در خصوص اهم اقدامات انجام شده به‌جز تجهیز کارگاه‌ها گفت‌: در پی آغار عملیات اجرایی در ساخت ساختمان پلاسکو از دهه فجر تا‌کنون جهت بررسی وضعیت لایه‌های خاک و عملیات ژئو تکنیک 8 گمانه دستی با 48 نمونه‌برداری خاک به عمق 35 متر و 8گمانه ماشینی با90 نمونه‌برداری به عمق 90 متر وهمچنین 3هزار متر مربع خاک برداری صورت گرفته است‌ .

عبیدی افزود‌: هفته گذشته در یک اقدام اعلام نشده قبلی با استقرار بلوک‌های بتنی کارگاه تا اطلاع ثانوی پلمپ و عملیات خاک‌برداری متوقف و متاسفانه حتی امکان تخلیه کامل ماشین آلات مستقر در کارگاه هم فراهم نشد.

بنابراین گزارش همانطور که بارها بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرده است، عدم همکاری و هماهنگی همه مسئولان موثر و کسبه ‌ساختمان پلاسکو نتیجه‌ای جز به تاخیر افتادن اجرای پروژه نخواهد داشت‌.

اجرای این پروژه به عنوان یک خواست ملی تنها در سایه همکاری و همدلی همه مسئولان امر و کسبه ‌پلاسکو امکان پذیر خواهد بود و بنیاد مستضعفان به تنهایی و بدون این همکاری امکان اجرای پروژه در زمان تعیین شده و تعیین تکلیف ذی‌نفعان در دسترسی به حقوق خود را نخواهد داشت و بدیهی است بنیاد مسئولیتی در قبال این تاخیرات نخواهد داشت‌.

منبع:ایلنا

خواندن 779 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395