دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 14:02

اطلاعات تکميلي

  • حسن نژاد:

آخوندی به دنبال کار کردن است نه حفظ صندلی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه « آخوندی به دنبال حفظ صندلی نیست بلکه به دنبال کار کردن است» گفت: درحالی‌که روز سه‌شنبه جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس برگزار می‌شود ایشان به‌جای اینکه برای حفظ جایگاه خود به فکر لابی کردن باشد، قرارداد مشارکت در ساخت ۶ آزادراه‌ به طول ۴۳۹ کیلومتر را منعقد کرد.

محمد حسن نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به حضور خود در جلسه امضا هم‌زمان قرارداد‌های ساخت شش پروژه آزادراهی به طول ۴۳۹ کیلومتر اظهار داشت: بنده با میل خویش و صرفاً برای عرض خسته نباشید به این جلسه پا گذاشتم  در واقع از من دعوت نشده بود، درحالی‌که با توجه به تعدد پروژه‌ها که از شهرها و استان‌های مختلف عبور می‌کنند،‌ این مراسم بهترین فرصت برای وزیر راه و شهرسازی جهت دعوت از نمایندگان برای لابی کردن بود.

وی افزود: درحالی‌که روز سه‌شنبه جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس برگزار می‌شود ایشان به‌جای اینکه برای حفظ جایگاه خود به فکر لابی کردن باشد، قرارداد مشارکت در ساخت شش آزادراه‌ به طول ۴۳۹ کیلومتر را منعقد کرد.

حسن نژاد تصریح کرد: آخوندی به دنبال حفظ صندلی نیست بلکه به دنبال کار کردن است و این کار ارزشمندی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه « تلاش‌های وزیر راه و شهرسازی تا کارکنان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و سرمایه‌گذاران باعث افتخار است» گفت: امضای قراردادهای ساخت شش پروژه آزادراهی به طول ۴۳۹ کیلومتر عیدی ملت محسوب می‌شود و باعث شادی و خرسندی کل کشور است.

نماینده مردم مرند و جلفا خاطرنشان کرد: باید در نظر داشت که آبادانی خوزستان،‌ آذربایجان‌های شرقی و غربی، اردبیل، کردستان و هر استان دیگری که آباد می‌شود باعث خوشحالی هر ایرانی است.
منبع: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 

خواندن 568 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395