دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 14:52

موافقت دادگاه با تقاضای استمهال وکیل تعیینی راننده اتوبوس خیابان پاسداران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس شعبه ٩ دادگاه کیفری یک استان تهران با تقاضای استمهال وکیل تعیینی متهم پرونده خیابان پاسداران موافقت کرد.

قاضی محمدرضا محمدی کشکولی روز دوشنبه در پایان جلسه دوم دادگاه متهم حادثه خیابان پاسداران با موافقت درخواست استمهال سعید اشرف زاده وکیل تعیینی 'م.ثلاث' متهم پرونده، گفت: جلسه بعدی رسیدگی، یکشنبه هفته آینده برگزار می شود.

قاضی کشکولی از نماینده نیروی انتظامی هم خواست اگر شاهدی دارد در جلسه بعد او را به دادگاه بیاورد.
رئیس دادگاه در آغاز جلسه امروز از معرفی وکیل تعیینی از سوی متهم خبر داد و گفت طبق قانون آیین دادرسی کیفری با جایگزین وکیل تعیینی، دفاعیات از سوی وکیل تسخیری منتفی می شود.
روز گذشته نخستین جلسه دادگاه متهم حادثه خیابان پاسداران با حضور اولیای دم مقتولان مرادی، امامی و بایرامی، متهم، وکیل تسخیری متهم، نماینده دادستان و نماینده حقوقی فرماندهی ناجا تهران بزرگ تشکیل شد.
محمد شهریاری معاون و نماینده دادستان روز گذشته با حضور در جایگاه کیفرخواست را قرائت و اتهام راننده اتوبوس حادثه خیابان پاسداران را مباشرت در قتل سه نَفَر از ماموران نیروی انتظامی و إخلال در نظم عمومی عنوان کرد و از محضر دادگاه خواستار قصاص و اشد مجازات برای این متهم شد. اولیای دم مقتولان هم همگانی بر قصاص اصرار داشته و حاضر به عفو متهم نشدند.
سپس متهم و وکیل تسخیری او با حضور در جایگاه در برابر اتهامات وارده دفاع کردند.
شامگاه سی ام بهمن فردی با اتوبوس به سمت ماموران نیروی انتظامی در خیابان پاسداران گلستان هفتم حمله کرد و موجب کشته شدن سه مامور نیروی انتظامی شد.
منبع: ایرنا

خواندن 1025 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395