یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397 ساعت 15:59

تأکید حجتی بر لزوم توانمندسازی تعاونی‌ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران بر لزوم گسترش ظرفیت و توانمندسازی تعاونی‌ها و تشکل های تولیدی بخش کشاورزی تاکید کرد.

محمودحجتی وزیر جهاد کشاورزی که برای شرکت در سی‌وچهارمین نشست منطقه‌ای خاورنزدیک سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل (فائو) در صدر هیاتی به ایتالیا سفر کرده است، از نمایشگاه تعاونی های کشاورزی ایتالیا در بخش میوه و سبزیجات شهر ساحلی ریمینی بازدید و بر لزوم گسترش ظرفیت و توانمند سازی تعاونی ها و تشکل‌های تولیدی بخش کشاورزی ایران تاکید کرد.

وزیر جهاد کشاورزی پس از بازدید از این نمایشگاه که در آن ظرفیت و توانمندیهای شبکه تعاونی های بخش کشاورزی به نمایش گذاشته شده بود، با برخی از مدیران اتحادیه های تعاونی‌های کشاورزی ایتالیا دیدار کرد.

حجتی اظهار داشت: در کشورهای پیشرو مانند ایتالیا، اتحادیه‌های تعاونی مسئولیت زنجیره تولید از مرحله تامین نهاده ها تا بازار رسانی محصولات کشاورزی را برعهده دارند و ما نیز امیدواریم که تعاونی ها و تشکل های تولیدی بخش کشاورزی در ایران نیز ضمن توانمندسازی، در این زمینه اهتمام بورزند.
منبع: ایلنا

خواندن 376 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395