چهارشنبه, 30 خرداد 1397 ساعت 11:11

اطلاعات تکميلي

  • فتاح؛

کمک‌های مردم به کمیته امداد در داخل کشور هزینه می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس‌ کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمک های مردم به کمیته امداد در داخل کشور هزینه می شود و برخلاف تبلیغات دشمنان به خارج از کشور نمی رود.

پرویز فتاح روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری و همایش چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به فیلم‌ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افطاری کمیته امداد در فلسطین گفت: انتشار این فیلم ‌یک‌ توطئه دشمنان بود که قصد داشتند در میان ملت اختلاف ایجاد کنند.
وی افزود: مردم فلسطین نیز خود به کمیته امداد کمک می‌ کنند و ما از نظر ‌شرعی مجاز نیستیم کمک‌ های مردم ‌را به جایی ببریم ‌و باید آنها را در کشور خرج کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت: همه چیز امروز در جهان با انقلاب ایران محک می خورد و کشورها یا در طیف الهی و انقلابی قرار می‌گیرند و یا در مقابل آن می ایستند.
وی با بیان اینکه حفظ انقلاب اسلامی نیاز به ایمان مردم دارد، گفت: انقلاب فراز و نشیب های بسیاری داشته و با موفقیت از آن ها گذر کرده است.
رییس‌ کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد: انقلاب امام راحل کاری کرد که تمام ایران ‌برای حمایت از کرمانشاه در جنگ ‌تحمیلی به پای کار آمدند.
فتاح افزود: در دوران دفاع مقدس ملت با تکیه بر دستاوردهای انقلاب و آموزه های امام راحل پیروز شدند و حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادند.
وی عنوان کرد: تمام دشمنان ما در دوران جنگ تحمیلی با هدف تصرف‌ کامل کرمانشاه و رسیدن به تهران عملیات مرصاد را آغاز کردند اما ملت بزرگ ‌ایران اسلامی با اقتدار در مقابل آنها ایستادند و شکستی تاریخی به آنها دادند.
رییس ‌کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران نعمتی بزرگ برای ما است که باید از آن به خوبی حمایت و استفاده کنیم.
فتاح موقعیت ممتاز ایران در منطقه و جهان را حاصل دستاوردهای انقلاب دانست و گفت: مقامات امریکایی هر روز در رابطه با ایران صحبت می کنند که این موضوع نشان از ترس آنها از قدرت انقلاب اسلامی ایران دارد.
وی با بیان اینکه به امید خداوند وعده های رهبر معظم ‌انقلاب مبنی بر نابودی اسرائیل تا پیش از 22 سال آینده بدون شک‌ محقق خواهد شد، تاکید کرد: جمهوری اسلامی تنها نظامی است که مبلغ دین ‌خداست و طرفدار حق و مظلومات در جهان محسوب می شود.
رییس‌ کمیته امداد امام خمینی (ره) ‌با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز بیشتر از هر زمانی به صبر و ایستادگی ‌ما نیاز دارد، گفت: به طور قطع پیروزی و شادمانی ملت بزرگ ایران در تمامی عرصه ها نزدیک است.
وی با بیان اینکه وحدت نیاز اصلی ملت است، گفت: امروز دشمنان به دنبال تفرقه افکنی به ویژه در میان‌ مذاهب است، اما در مقابل اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران راه به جایی ‌نخواهد برد.
رییس‌ کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه دشمنان، انقلاب ایران‌ اسلامی‌ را هدف قرار داده اند، اظهار داشت: راهپیمایی امسال مردم ‌در روز قدس از همه سال ها پرشکوه تر بود که منجر به عصبی شدن دشمنان شد.
وی یادآور شد: در زلزله کرمانشاه تمام ‌ایران ‌برای کمک به زلزله زدگان ‌به پای کار آمدند و وحدت ایران اسلامی ‌را به جهانیان نشان ‌دادند.
وی با بیان اینکه حداقل 500 منزل مسکونی توسط کمیته امداد و با کمک تسهیلات دولتی برای افراد مددجو ساخته خواهد شد، گفت: با وجودی که تنها هفت ماه از زلزله کرمانشاه می گذرد به واسطه یک عملیات بزرگ‌ سازندگی روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده بسیار مطلوب است.
رییس کمیته امداد ضمن دفاع از عملکرد دولت و بازوند استاندار کرمانشاه در حادثه زلزله 21 آبان سال 96 افزود: باید خدمات انقلاب را به مردم و جوانان معرفی و نقاط ضعف را نیز به دور از خصومت بیان‌ کنیم تا برای رفع آنها تلاش شود.
فتاح اعلام کرد: کمیته امداد در رابطه با استان کرمانشاه تدابیر ویژه ای در نظر گرفته و محدودیت های این ‌نهاد را برای کرمانشاه به حداقل رسانده است.
منبع: ایرنا

خواندن 347 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395