سه شنبه, 24 مهر 1397 ساعت 09:40
کد خبر: 46395

پتروشیمی خراسان تنها شرکت برگزیده در همایش روز جهانی استاندارد  

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

عصر اقتصاد:  روز یکشنبه در همایش روز جهانی استاندارد با حضور معاون اول رئیس جمهور، با اهدا لوح از پتروشیمی خراسان به عنوان واحد برگزیده ملی در اهتمام به سرآمدی استاندارد تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی خراسان؛ این تقدیر در راستای نهادینه سازی مقوله استاندارد ملی در بزرگترین مجتمع صنعت پتروشیمی در شمال شرق کشور به پتروشیمی خراسان اختصاص یافت.

 در این آئین که درسالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد معاون اول رئیس جمهوری طی سخنانی گفت: این روز فرصت مناسبی برای تامل در ضرورت معیارها و شاخص‌هایی است که زندگی را از هر جهت برای مردم بهتر، باکیفیت‌تر و مناسب‌تر می‌کند. فرصتی است که همه دست‌اندرکاران امر استاندارد، نهادهای مدنی، شرکت‌های بازرسی، بخش خصوصی در تولید خدمات و امثال آنها دور هم بنشینند و افق‌های بهتر را ترسیم کنند.

معاون اول رییس جمهوری افزود: شاخص‌های تولید در بخش صنعت، تولید، اقتصاد ، صادرات و واردات، امری ضروری است؛ چرا که هیچ کس حاضر نیست از کالاهایی که حداقل‌های استاندارد را دارد، استفاده کند. حتما از جنبه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بیشتر این ضرورت‌ ایجاب می‌کند تا شاخص‌های استاندارد را در بخش‌هایی مثل آموزش و پرورش و آموزش عالی بالا ببریم، زیرا بر زندگی مردم تاثیر می‌گذارد.

 

 

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399