دوشنبه, 24 تیر 1398 ساعت 10:12
کد خبر: 58669

اطلاعات تکميلي

  • سازمان مدیریت صنعتی برگزار می کند:

بیست و یکمین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، بیست و یکمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران" با موضوع " توسعه قابلیت های مدیریت منابع انسانی در رویارویی با چالش های سال 1398" با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی شرکت (سازمان و کارکنان) با حضور مقامات استانی و مدیران ارشد، سیاستگذاران، متخصصان و کارشناسان منابع انسانی سراسر کشور روز‌های 9 و 10 مرداد ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ از سال ۸۱ تا کنون ۱۴ دوره کنفرانس توسعه منابع انسانی در تهران و 20 همایش عرصه یاد گیری در استان‌های کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده که طی آن ۹۸۶ تجربه و ۳۷۸۵ مقاله به دبیرخانه کنفرانس واصل شده است که از این تعداد بالغ بر ۶۵۰ تجربه و مقاله در رویداد‌های مذکور ارائه شده است.
منابع انسانی

همچنین ۱۸ هزار نفر از اساتید و متخصصین وصاحبنظران و علاقمندان به حوزه مدیریت منابع انسانی در این رویداد‌ها شرکت کرده اند که حاصل آن بالغ بر ۲۷۰ هزار نفر ساعت آموزش و یاد گیری بوده است. حدود ۶۰ درصد از شرکت کنندگان از بخش خصوصی، ۴۰ درصد از بخش دولتی و ۳۰ درصد هم از جامعه بزرگ زنان کشور بوده است.
در این همایش ضمن ارائه 15 تجربه داخلی در حوزه منابع انسانی ، سه تجربه بین المللی در این حوزه نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

منبع: سازمان مدیریت صنعتی

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399