شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 14:08
کد خبر: 61371

افتتاح 79 طرح تأمین مالی شده توسط پست بانک‌ ایران به ارزش بیش از 1000 میلیارد ریال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) گفت: طی روزهای گذشته تعداد 79 طرح تأمین مالی شده توسط این بانک به ارزش1038 میلیارد ریال در سراسر کشور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط‌ عمومی پست‌بانک‌ایران، شیری افزود: افتتاح این طرح‌ها شامل؛ احداث سیلو، بسته‌بندی محصولات کشاورزی و دامداری، مجتمع‌های گردشگری و بوم‌گردی، ماشین آلات مورد نیاز دهیاری‌ها، پرورش دام‌های سبک و سنگین، ایجاد گلخانه، استخر پرورش ماهی و ایجاد باجه‌های بانکی روستائی است که هریک از این طرح‌ها نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی روستاهای کشور دارد.
شیری تصریح کرد: علاوه بر این، پست‌بانک‌ایران درراستای حمایت از تولید ملی و رونق اقتصادی با پرداخت 12هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات در قالب قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری توانسته است تأمین مالی بیش از 15 هزار طرح اشتغال‌زا را به موقع انجام دهد.پست بانک‌ ایرانوی گفت: تسریع در پرداخت سهم پست بانک ایران از اعتبارات اشتغالزا در دستور کار تمام واحدهای ستادی و شعب بانک قرار گرفته و پیش بینی می‌شود با پرداخت کامل تسهیلات به طرح‌‌های معرفی شده بیش از 98 هزار شغل جدید ایجاد شود.
شیری خاطرنشان ساخت: پست بانک ایران علاوه بر پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات نسبت به تأمین مالی فعالیت‌های این حوزه نیز توجه ویژه‌ای داشته و ضمن استمرار این حمایت‌ها تا کنون مبلغ 754 میلیاردریال تسهیلات به طرح های IT و ICT در مناطق روستائی پرداخت نموده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395