سه شنبه, 07 آذر 1396 ساعت 13:45

بودجه 19 آذر تقدیم مجلس می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو هیات رییسه مجلس گفت: بنا برتوافقات با دولت، لایحه بودجه سال 97 کل کشور یکشنبه 19 آذر توسط رییس جمهوری تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.

اکبر رنجبرزاده افزود: لایحه بودجه سال 97 به دلیل تعطیلات یک هفته ای نمایندگان برای سرکشی به حوزه های انتخابیه با توافق مجلس و دولت، در روز 19 آذر تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.
وی اظهار داشت: لایحه بودجه سال 97 پس از ارائه به مجلس چاپ و در کمیسیون ها و فراکسیون های تخصصی مجلس بررسی می شود.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که جلسات علنی مجلس از 19 آذرماه به روال قبلی باز می گردد، گفت: جلسات علنی مجلس از 19 آذر ماه سه روز در هفته و در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود.
وی افزود: در چند هفته اخیر به دلیل آنکه طرح ها و لوایح زیادی برای بررسی در جلسه علنی مجلس نبود، جلسات علنی مجلس دو روز در هفته برگزار و در روزهای سه شنبه در دو نوبت صبح و عصر جلسات کمیسیون های تخصصی برگزار شد.
نقوی حسینی اظهار داشت: از این پس به دلیل آن که تعداد کافی طرح و لوایح برای بررسی در جلسات علنی مجلس داریم، جلسات علنی مجلس سه روز در هفته برگزار می شود.

منبع:ایرنا

خواندن 717 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395