چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 14:56

اطلاعات تکميلي

  • معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری خبر داد

19 آذر لایحه بودجه تقدیم مجلس می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون امور مجلس ریاست جمهوری اعلام کرد: براساس توافقات انجام شده با مجلس رئیس‌جمهوری یکشنبه 19 آذرماه لایحه بودجه 97 را تقدیم مجلس می کند.

 حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه -8آذر 96) هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 19 آذر لایحه بودجه سال 97 توسط رئیس‌جمهوری به مجلس ارائه می شود، اظهار کرد: مهلت قانونی دولت برای تقدیم لایحه بودجه 15 آذر است اما  با توجه به اینکه این تاریخ تعطیل رسمی است، ما سه تاریخ 16 آذر، 18 و 19 آذر را به مجلس پیشنهاد دادیم و مجلس نیز روز یکشنبه 19 آذر را برای تقدیم لایحه بودجه انتخاب کرد.

وی با تاکید بر اینکه امسال نیز مانند سنوات قبل لایحه بودجه در موعد قانونی تقدیم مجلس می شود، خاطرنشان کرد: مسئولیت جزئیات لایحه بودجه بر عهده سازمان برنامه و بودجه است و رویکرد جهت‌گیریهای آن متعاقبا توسط آقای نوبخت ارائه خواهد شد.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری در پاسخ به پرسش ایسنا درباره درخواست رئیس مجلس از دولت برای رفع نواقص اجرای قانون اصل 44 گفت: امروز به دلیل برگزاری جلسه هیئت دولت در جلسه مجلس حضور نداشتم اما از آنجایی که معاونت امور مجلس، نقطه نظرات مجلس را به دولت اعلام می‌کند، مشروح مذاکرات مربوطه را به مقامات دولتی می فرستیم و حتما موضوع موردنظر آقای لاریجانی به نظر ریاست جمهوری خواهد رسید.

امیری در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم موضوع جدیدی نیست و مدتی است که آقای جهانگیری اعلام کرده‌اند که اعضای دولت اوقاتی را به عنوان ملاقات عمومی داشته باشند، من نیز این جلسات را دارم.

وی در پایان گفت: وزرا و اعضای دولت در قالب سفرهای استانی مشکلات و درخواست‌های مردم را می شنوند و به آنها توجه می کنند. در تهران نیز این اقدام انجام می شود و در مجموع آثار خوبی به همراه دارد.

منبع:ایسنا

خواندن 849 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395