چهارشنبه, 08 آذر 1396 ساعت 16:16

واعظی :دفتر رییس جمهوری به روی تمامی گروه ها و جناح ها باز است

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

رییس دفتر رییس جمهور، وجود فضای آرام و روحیه همدلی را لازمه آبادانی کشور و حرکت در مسیر تولید و ایجاد اشتغال پایدار دانست و گفت: امروز باید همه دست به دست هم داده و با همکاری و مودت کشور را بسازیم .

  محمود واعظی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه امروز فضای کشور در مقایسه با گذشته بسیار آرامش بخش است، اظهارداشت: در چنین فضایی است که می توان بخوبی برنامه ریزی و مشکلات مردم را حل و فصل و برای اشتغال، تولید و معیشت مردم برنامه ریزی کرد.

رییس دفتر رییس جمهور گفت: حرکت در مسیر ساختن کشور و رفع مشکلات نیازمند حمایت و همکاری همه قوا، نیروهای مسلح و دستگاههای مختلف است و امروز بیش از همیشه نیاز داریم تا زبان مفاهمه با احزاب و اندیشه های مختلف در کشور وجود داشته باشد .

 واعظی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران تصریح کرد: مطالبی که متاسفانه درباره اختلاف بنده و دکتر جهانگیری مطرح می شود هیچ پایه و اساسی ندارد. ما نه تنها هیچ اختلافی با هم نداشته و نداریم ، بلکه از بهترین رابطه و همکاری برخوردار هستیم .

رییس دفتر رییس جمهور خاطرنشان کرد: عده ای با اهداف خاص بدنبال ترویج اختلاف و انتشار اخبار دروغ و بی پایه و اساس هستند در صورتی که در فضای آرام است که می توان کشور را اداره کرده، معیشت مردم را تامین و اشتغال و تولید را تقویت کرد.

واعظی گفت: در دوران انتخابات طبیعی است که فضای رقابت در کشور حاکم باشد اما پس از پایان انتخابات بایستی روحیه همکاری شکل بگیرد و با این روحیه در مسیر ساختن کشور و رفع مشکلات و معضلات گام برداریم. لذا از رسانه ها خواهش می کنم وارد مسایل حاشیه ای مخصوصا در مواردی که هیچ گونه پایه و اساسی ندارد ، نشوند.

رییس دفتر رییس جمهور در پاسخ به سوالی درباره رابطه دولت با جناح ها و گروهای مختلف تصریح کرد: درب دفتر رییس جمهور به روی همه تفکرات ، احزاب ، گروهها و اندیشه ها و فراکسیون های مختلف باز است و امروز بهترین رابطه با گروه های مختلف را داریم و مطالبی که خلاف این موضوع گفته می شود، نابجا است.

وی افزود :دولت دکتر روحانی حزبی نیست و فراجناحی است و به همه مردم ایران تعلق دارد . متاسفانه عده ای از حالا بدنبال طرح مباحثی درباره انتخابات سالهای آینده هستند، در حالی که اصلا چنین مسایلی موضوعیت ندارد و امروز همه بدنبال تحقق وعده های آقای رییس جمهور به مردم عزیز ایران هستیم.

 واعظی با بیان اینکه دولت همواره از انتقاد استقبال کرده و آنرا مفید و سازنده می داند، اظهارداشت: بر این باوریم که اگر انتقاد نباشد ارتباط دولت با مردم قطع خواهد بود لذا آنرا مفید می دانیم و استقبال می کنیم. البته معتقدم باید بین انتقاد و تخریب تفاوت قایل بود و از همه بویژه رسانه ها می خواهم که از تخریب پرهیز کنند.

منبع: ایسنا

خواندن 869 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395