یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 22:16

اطلاعات تکميلي

  • معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری:

منابع انسانی آینده جهان اسلام است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سورنا ستاری با اشاره به منابع انسانی و جهان اسلام گفت: این جوانان هستند که می‌توانند روزهای خوب و آینده روشن را برای دنیا ایجاد کنند.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دومین همایش جایزه مصطفی (ص) گفت: امروز باید شرمنده باشیم که مسلمانان در دنیا به دلیل جنگ، فقر، دارای مشکلات زیادی هستند و در مضیقه قرار گرفته‌اند. این در حالی است که  روزی مسلمانان در دنیا در صدر دین و علم بودند. امروز تاریخ بار دیگر به نظاره نشسته است و باید بار دیگر با استفاده از ظرفیت‌ها و حضور جوانانی که جهان اسلام از آنها سود می‌برد کارآفرینی را افزایش داد.

سورنا ستاری با اشاره به منابع انسانی و جهان اسلام گفت: این جوانان هستند که می‌توانند روزهای خوب و آینده روشن را برای دنیا ایجاد کنند. بنیاد مصطفی (ص) به دنبال تشویق و حمایت از دانشمندان موثر و موفق در جهان اسلام است. جایزه علمی مصطفی در سالروز ولادت حضرت مصطفی می‌تواند راه کمال و سعادت را سامان دهد.

وی تاکید کرد: باید بپذیریم که بدون فناوری و علم هیچ جامعه‌ای پیشرفت نمی‌کند و برای پیشرفت جهان اسلام باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.

گفتنی است دومین دوره جایزه مصطفی (ص) به یک پروفسور ترکیه‌ای و یک پروفسور ایرانی با نام محمدامین شکراللهی رسید.

منبع:ایلنا

خواندن 835 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395