پنج شنبه, 07 دی 1396 ساعت 12:13

استاندار: کرمان در برابر زلزله 6 ریشتری مقاوم است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

‌استاندار کرمان با بیان این مطلب که زندگی مردم کرمان با زلزله عجین شده است، تصریح کرد: به طور متوسط استان کرمان در برابر زمین لرزه های 6 ریشتری مقاوم است و تنها خسارات ناشی از زلزله در کرمان به واحدهای با سازه خشت و گلی تعلق دارد.

"علیرضا رزم‌حسینی" صبح امروز هفتم دی‌ماه در دیدار دبیر هیات عالی گزینش کشور گفت: با توجه به اینکه بخش‌های زیادی از اقتصاد ما دولتی است و بیشتر مسئولیت‌های ما دولتی است لذا به گزینش صحیح و مطلوبی نیاز داریم تا صلاحیت‌های لازم مطابق با مسئولیت‌ها اخذ شده باشد.

وی با بیان این مطلب که همه حکومت‌ها نیازمند هسته‌های گزینش هستند، اظهار کرد: در بیشتر کشورها در برخی از بخش‌های مهم آنها از لحاظ گزینش بسیار سختگیرانه رفتار می‌کنند و حساسیت‌های زیادی در انتخاب افراد در برخی مسئولیت‌ها و ارگان‌ها دارند.

استاندار کرمان با بیان این مطلب که زندگی مردم کرمان با زلزله عجین شده است، تصریح کرد: به طور متوسط استان کرمان در برابر زمین لرزه های 6 ریشتری مقاوم است و تنها خسارات ناشی از زلزله در کرمان به واحدهای با سازه خشت و گلی تعلق دارد.

رزم حسینی از امنیت استان در برابر بلایای طبیعی و همچنین امنیت اجتماعی سخن به‌میان آورد و عنوان کرد: زلزله باعث می‌شود افراد در چند ثانیه همه زندگیشان را از دست دهند.

"اسدالله وطنی" دبیر هیات عالی گزینش کشور نیز در این دیدار گفت: سعی ما بر این است که از نظر انتخاب افراد و نوع سوالات به گونه‌ای برخورد کنیم که مشکلاتی وجود نداشته باشد.
منبع: ایسنا

خواندن 1546 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395