یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 09:13

نیروی انسانی با کیفیت مهم‌تر از منابع مالی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه تغییر و توسعه از مسیر آموزش می‌گذرد، گفت: در شرایطی که سازمان امور مالیاتی با پیاده سازی طرح جامع مالیاتی در جریان تغییر و تحولات گسترده قرار گرفته باید فرهنگ استفاده از فناوری های جدید و مدیریت تغییر در سازمان نهادینه شود.

سیدکامل تقوی نژاد ظهر روز گذشته با حضور در گردهمایی مسئولان آموزش سازمان امور مالیاتی کشور ضمن قدردانی از تلاش همکاران، نیروی انسانی را مهم ترین و با ارزش ترین سرمایه سازمان دانست و گفت: هر چند منابع مادی برای سازمان بسیار بااهمیت است اما در مدار پیشرفت سازمان ها، نیروی انسانی با کیفیت و با انگیزه مهم ترین مولفه است.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور ادامه داد: ما در سازمانی زندگی می کنیم که باید با محیط های پویا و زنده داخلی و بین المللی در ارتباط و تعامل باشیم چراکه نحوه نگریستن و تعامل با این محیط ها تاثیر مستقیمی بر همه ابعاد کاری و حرفه ای ما می گذارد.

وی با بیان اینکه باید شناختمان نسبت به تحولات امروز در دنیا بالا ببریم، تصریح کرد: سرعت تغییرات در عصر حاضر بسیار بالاست و کیفیت و پیچیدگی این تغییرات بسیار افزایش یافته است به نحوی که می توان عصر حاضر را عصر تغییر دانست; بنابراین وظیفه سازمان های امروزی است که هم زمان با این تغییرات پیش روند تا تبدیل به سازمانی میرا نشوند.

تقوی نژاد با اشاره به اینکه ساختارهای قدیمی پاسخگوی نیازهای امروزی نیست، گفت: برای تبدیل شدن به سازمانی پویا باید با تغییرات روز همراه شد و موتور محرکه رشد و پویایی سازمان ها نیروی انسانی ماهر، باانگیزه و با دانش بالاست که با آموزش می توان این مثلث را شکل داد.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی آموزش را چراغ راهنمای کارکنان سازمان دانست و خاطرنشان کرد: باید این چراغ را همواره روشن نگه داریم.

خواندن 1259 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395