شنبه, 16 دی 1396 ساعت 13:09

اطلاعات تکميلي

  • رئیس اتاق بازرگانی تهران:

صدا وسیما به دنبال جدا کردن دولت و حاکمیت است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت بدنه‌ای از حاکمیت است اما رسانه ملی دولت را جدا محاسبه می‌کند در حالیکه مردم همه اتفاقات را نتیجه عملکرد کل حاکمیت می‌دانند ما نمی‌گوییم هیچ مشکلی در اشتغال و تجارت وجود ندارد اما اگر فقط آن‌ها را بیان کنیم نوعی سیاه نمایی است.

مسعود خوانساری در نشست خبری با انتقاد از تزریق یاس و نا‌امیدی در جامعه گفت: متاسفانه نتیجه این وضعیت چیزی جز افزایش تنش و عصبانیت در جامعه نیست.

خوانساری ادامه داد: من بار‌ها با صدا و سیما مصاحبه کرده‌ام و از وضعیت اقتصادی کشور انتقاد کردم ضمن آنکه در جای خود از دولت بابت حرکت‌های مثبت تشکر و قدردانی کرده‌ام اما متاسفانه در هنگام پخش فقط آن قسمت که انتقاد بوده پخش می‌شود.

وی تصریح کرد: دولت بدنه‌ای از حاکمیت است اما رسانه ملی دولت را جدا محاسبه می‌کند در حالیکه مردم همه اتفاقات را نتیجه عملکرد کل حاکمیت می‌دانند ما نمی‌گوییم هیچ مشکلی در اشتغال و تجارت وجود ندارد اما اگر فقط آن‌ها را بیان کنیم نوعی سیاه نمایی است.

وی تصریح کرد: در خبر‌ها می‌آید که فساد وجود دارد و برخی از مسولین و فرزندان آن‌ها اعمال خلاف قانون را انجام می‌دهد سوال اینجاست اگر چنین چیزی وجود دارد چرا قوه قضاییه برخورد نمی‌کند و تکلیف ان را روشن نمی‌کند تا جلوی این فساد‌ها و از آن مهم‌تر خبر و تاثیرات آن در جامعه گرفته شود.

خوانساری با اشاره به فیلتر تلگرام و اینستاگرام گفت: اینکه به خاطر شرایط حساس دولت مجبور شد این اپلیکیشن را فیلتر کند را می‌توان درک کرد اما ادامه آن به صلاح نیست.

وی تاکید کرد: ما نباید به دنبال برخورد سفت و سخت باشیم تعطیل کردن فضای مجازی دیگر جواب نمی‌دهد بلکه باید به دنبال راهکاری باشیم که وقتی بحران به وجود آمد کسب و کارهای اینترنتی دچار مشکل نشود.

منبع:ایلنا

خواندن 3034 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395