چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 08 بهمن 1396 ساعت 02:03

اطلاعیه مهم در مورد بارندگی های اخیر- مازان:ملت من حالشو ببر

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

عصر اقتصاد:

به گزارش خبرنگار ما لحظاتی پیش اطلاعیه مهمی در خصوص بارندگی های دو روز اخیر از طرف نهادهای ذیربط صادر شد.

در این اطلاعیه ضمن واهی و نمایشی خواندن بارش های اخیر اعلام شده است:در حالی که عزیزان تلاشگر و نستوه ما گام های پایانی را برای توافق با موسسات مالی بین المللی برای دریافت فاینانس در جهت احیای دریاچه ارومیه و مقابله با خشکسالی تاریخی کشور برمیدارد، عده ای وطن فروش خائن به دنبال اجرای نمایشی هستند که با نشان دادن بارندگی مناسب ، اراده مسئولین شریف در سازمان حفاظت از محیط زیست ، وزارت نیرو و ستاد احیای دریاچه ارومیه را تضعیف کنند.
این اطلاعیه می افزاید:حتی در صورت صحت ادعای بارندگی مناسب ، ملت شریف ایران باید آگاه باشند که زمانی این بارندگی ها مورد تایید ستاد مزبور خواهد بود که درهمین دوره بارش بتواندکمبود بارندگی 40 سال اخیر و کاهش منابع زیر زمینی آب را جبران کند.
لذا ستاد مبارزه با خشکسالی ، دوش بدوش ستاد احیای دریاچه ارومیه و سازمان حفاظت از محیط زیست تلاش مخلصانه خود را برای دریافت فاینانس بین المللی جهت برنامه های خود ادامه خواهدداد و اغوای توطئه های دشمن دراین نمایش دروغین نخواهد شد.
خبر نگار ما در گزارش دیگری گفته است:فعالان شبکه های اجتماعی مبارزه با پارازیت اعلام کرده اندکه این بارندگی نمایش پوشالی رژیم برای سرپوش گذاشتن به آثارسوء پارازیت است ،درحالی که مجامع علمی دنیابر تاثیر پارازیت درناباروری ابرها تاکید دارند.
این فعالان مدنی تاکید کرده اند که مردم فریب صحنه سازی های رژیم اسلامی را نخورند و به مبارزات خود علیه پارازیت ادامه دهند.
گفتنی است همزمان با این دو اقدام دلواپسان اعلام کرده اند:که این بارندگی ها نشانه شکست کامل برجام بوده ، بارش ها، برجام و عناصر حامی آن را از روی زمین شسته و به دریاچه نمک قم سرا زیر خواهد کرد.
در این میان مازان ؛طنز نویس روزنامه عصراقتصاد در گفت و گو با خبر نگار ما اعلام کرد:ملت جون و جیگر ایران اسلامی ، به این خزعبلات توجه نکرده و از برف و باران لطیف خدادادی لذت ببرند.
وی با لبخند ملیح شامگاهی افزود:ای وارثان یعقوب لیث و ستارخان ورییس علی و پسیان و بهشتی و رجایی!
تا میتونید حالشو ببرید و مثل همیشه باج به شغال ندهید.

خواندن 782 دفعه