پنج شنبه, 12 بهمن 1396 ساعت 08:45

غصه در باران و برف

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

به نظر ما که مازان باشیم باید جایزه ویژه ای به مدیر کل دفتر بهره برداری از تأسیسات انتقال و توزیع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران داده شود؛ چرا که دقیقاً در ساعت 01:01 بعد از ظهر روز چهارشنبه در خبرگزاری ایرنا اعلام کرده است که با وجود بارش های مناسب هفته جاری در بخش های زیادی از کشور همچنان با 70 درصد کمبود بارش نسبت به وضعیت نرمال رو به رو هستیم.

این جایزه را بدان جهت باید به آن آقای مدیر کل اهدا کنند که با هوشمندی و نکته سنجی فراوان متوجه شده است که ممکن است بارش برف، مردم را دچار توهم کندو خیال مردم از مشکل کم آبی راحت شود و نسبت به اجرای برنامه های فوق العاده علمی وزارت نیرو بی توجه شوند و کشور را دچار بحران آب کنند.

لذا بدینوسیله ضمن قدردانی از آقای مدیر کل با هوش و نکته سنج از خوانندگان عزیز انتظار دارد که حتی اگر در نوبت بعدی برف و باران چنان باریدند که زار و زندگی آنها را هم در خود غرق نمود باز هم غصه خشکسالی را بخورند و اجازه ندهند که با آرامش خاطر خود آقای مدیر کل و دوستانش دچار یأس فلسفی و اضطراب روحی شوند.

مازان

خواندن 658 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395