شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 16:10

اطلاعات تکميلي

  • معاون توسعه مدیریت و حقوقی سازمان محیط زیست خبرداد؛

خرید تجهیزات برای محیط بانان به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این سازمان امسال نسبت به خرید تجهیزات لازم برای محیط‌بانان به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان اقدام کرده است و پیش‌بینی می‌کنیم پیش ازعید نوروز بیشتر این تجهیزات توزیع شود.

کریم شافعی در مورد آخرین وضعیت لایحه حمایت از محیط‌بانان - که اردیبهشت سال ۹۶ ازسوی دولت برای تصویب به مجلس ارائه شد- گفت: لایحه حمایت از محیط‌بانان به حدود هفت کمیسیون در مجلس شورای اسلامی ارجاع شده است. بیشتر کمیسیون‌ها این لایحه را بررسی کردند و به تصویب رساندند. برخی از این کمیسیون‌ها گزارش‌ مربوط به بررسی‌ها را ارائه داده و برخی از این کمیسیون‌ها هنوز گزارش خود را ارائه نداده‌اند. امیدوارم کارهای مربوط به این لایحه هرچه زودتر انجام شود و نهایتا در سال ۹۷ این لایحه به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

وی ادامه با بیان اینکه لایحه حمایت از محیط‌بانان ربطی به وضعیت معیشتی آن‌ها ندارد، اظهار کرد: پیام این لایحه آن است که با محیط‌بانان مانند پرسنل نظامی و انتظامی و ضابطین دادگستری رفتار شود و ضوابطی که آنها در بکارگیری سلاح در درگیری با متخلفین بهره‌مند هستند؛ شامل محیط‌بانان نیز شود.

پیش‌بینی صندوق بیمه برای محیط‌بانان

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست همچنین گفت: در لایحه حمایت از محیط‌بانان در مورد صندوق بیمه محیط‌بانان پیش‌بینی‌هایی صورت گرفته است.

منبع: ایسنا

خواندن 395 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395